Report copyright - AUKCIJA ANTIKVITETA I SLIKA · 88. VIKTOR MAJDANDŽIĆ (1931) Pejzaž sa putem Ulje na platnu, 67x88 cm. 1962/63. Sign. € 475 89. MIRJANA MAODUŠ (1942) Bez naziva Ulje na platnu,
Please pass captcha verification before submit form