Veiling 463 18 juni 2019 blad 1 van 9 Nederland & Overzeese gebiedsdelen: catalogus N.V.P.H. Wereld: Michel, Yvert & Telliers, Stanley Gibbons of anders omschreven. Post(waarde)stukken: Geuzendam. Mi. = Michel, Yv. = Yvert, SG. = Stanley Gibbons, Zb. = Zonnebloem Gebruikte tekens: ** = postfris zonder plakker(resten), * = ongebruikt met plakker(resten), o = gebruikt. Leden en niet leden kunnen een schriftelijk bod uit te brengen door middel van het biedformulier zaalveiling per e-mail naar of telefonisch bij de veilingmeester. £ 1,00 = ± € 1,15 = foto van de kavel beschikbaar Nr. Land Cat.nr. Cond. Omschrijving Cat.prijs Inzet 1 Paquebot Mooie kavel scheepspost 20 verschillende plaatsen van herkomst € 5,00 2 Engeland/koloniën 5 mooie enveloppen met zegels en speciale stempels 5,00 3 Nederland 2 x Enveloppe censuur € 4,00 4 Oud Duitsland Oud-Duitsland 220 poststukken v.a. +/- 1860 € 5,00 5 Wereld 8 enveloppen met schepen en munt € 8,00 6 Nederland Kinderbedankkaarten € 2,50 7 Nederland 3187/96 ** Velletje 10x oranje 2014, frankeerwaarde 8.70 euro € 17,00 € 5,00 8 Nederland 3431/40 ** Velletje appel- en perenrassen, frankeerwaarde 8.70 euro € 17,00 € 5,00 9 Nederland ** Velletje 3 persoonlijke zegels "400 jr. Synode van Dordrecht 2019 € 4,00 10 Nederland V2404/2413 ** Velletje industrieel erfgoed frankeerwaarde 3.90 euro € 10,00 € 2,00 11 Nederland V2621 ** Velletje 5x 0,77 binnen Europa; Fiets - 2009 € 8,00 € 2,00 12 Nederland V2745 ** Velletje 10 voor de Liefde met logo TNT - 2010 € 17,00 € 4,00 13 Nederland V3057 ** Velletje 10x Inhuldigingszegel Willem-Alexander 2013 € 17,00 € 4,00 14 Nederland V3058 ** Velletje 5x2 Inhuldigingszegel Willem-Alexander 2013 € 18,00 € 4,25 15 Nederland 513/17 + 544/48 o 2 series, zomer- en kinderzegels 1949 € 9,50 2,00 16 Nederland 561/62 + 563/67 o 2 series zegels € 20,00 € 4,00 17 Nederland 573/77 o Serie kinderzegels 1951 € 15,00 € 3,00 18 Nederland o 200 kerstzegels uit 1989/2016 € 45,00 € 3,00 19 Nederland V402 * Vel Legioen zegels met plakker en vouwtje € 9,00 20 Aruba 243/50 o Insteekkaartje met zegels uit 2000 € 15,60 € 3,00 21 Ned. Antillen PB1-PB7 o Automaatboekjes Antillen compleet (13x) 1977-1997 € 85,00 € 8,50 22 Ned. Antillen 1284/95 o Bloemenserie € 21,00 € 4,00 23 Nederland 374 PM 1940, plaatfout - witte vlek in bloemknop € 25,00 € 4,00 24 Duitsland o 10 x zegels met Schwarzungen (vals) 1945 € 2,00 25 Duitsland Uitgelopen rondzendboekje restwaarde € 45,45 € 7,00 26 Duitsland o Klein insteekboek met zegels met speciale afstempeling € 3,00 27 Duitsland **/*/o 5 insteekkaarten met zegels, ook Berlijn € 5,00 28 Duitsland o Stockboek met 13 kantjes eurozgls 20006/2016 opbrengst vd vereniging € 7,50 29 Duitsland o 27 zegels met hoek- en randstukjes € 19,00 € 2,50 30 Duitsland o 15 onafgeweekte zegels uit 2017/18 € 35,00 € 2,50 31 Belgische bezett. Mi.Port2+3 * Malmedy 1920 € 23,00 € 4,00 32 Duitsland Berlijn Mi.35/41 o Complete serie UPU 75 jaar 1949 € 320,00 € 32,00 33 Berlin (West) Mi.17 o Gemeinschaftsausgabe mit schwarzem Aufdruck - 1948 € 160,00 € 23,75 34 Berlin (West) Mi.34 o Gemeinschaftsausgabe mit rotem Aufdruck - fraai - 1949 € 280,00 € 40,00 35 Berlin (West) Mi.61 o 200. Geburtstag JW von Goethe - zeer fraai - 1949 € 70,00 € 11,00 36 Duitsland BR. Mi.1134/38 ** 5 zegels Industrie en techniek 1982 € 17,00 € 4,00 37 DDR Mi.3Y+2X ** 2 x Vertrauliche Dienstsachen+Zustellungsurkunde 2x3Y/2x2X € 11,50 € 3,00 38 Geall. Bezetting Mi.26/28 o Mecklenburg-Vorpommern Kinderhulp 1945 € 180,00 € 20,00 39 Geall. Bezetting Mi.26/28 ** Mecklenburg-Vorpommern Kinderhulp 1945 € 15,00 € 2,50 40 Duits Lokaal Mi.31/42 ** Grossräschen 1945 € 12,00 € 2,00 41 Duits Lokaal Mi.32/34 * Meissen 1945 € 2,50 42 Duits Lokaal Mi.36+38 o Meissen 1945 € 11,50 € 2,50 43 Oud Duitsland Mi.14/16 o Hannover 1859 met 11 historische zegels, <10% cat.w € 30,00 44 Duitse Rijk Mi.651/59 1937, 9 zegels € 12,50 € 3,00 45 Duitse Rijk Mi.144/54 * Serie Dienstmarken € 20,00 € 3,50 46 Duitse Rijk Mi.651/59 * Botenserie "Winterhilfswerk € 2,50 47 Duitse Rijk Comb.K1,K2,K3 **/* Combinatie van zegels € 12,20 € 2,00 48 Duitse Rijk Comb.K4,K5,K6 ** Combinatie van zegels € 30,00 € 2,75 49 Duitse Rijk Comb.KZ1+HAN, KZ3, KZ5 ** Combinatie van zegels € 36,00 € 4,00 50 Duitse Rijk Comb.KZ2, KZ4, KZ6, KZ7, KZ8 * Combinatie van zegels € 48,00 € 5,00 51 Duitse Rijk Comb.RL2 ** Combinatie van zegels € 48,00 € 4,50 52 Duitse Rijk Comb.RL3 ** Combinatie van zegels € 24,00 € 2,25 53 Duitse Rijk Comb.RL4 ** Combinatie van zegels € 48,00 € 4,50 54 Duitse Rijk Comb.RL5 ** Combinatie van zegels € 48,00 € 4,50 55 Duitse Rijk Comb.RL6 ** Combinatie van zegels € 48,00 € 4,50 56 Duitse Rijk Comb.RL7 ** Combinatie van zegels € 48,00 € 4,50

Post on 14-Sep-2019

0 views

Page 1: Veiling 463 18 juni 2019 - pzv-vlaardingen.nl · o 10 x zegels met Schwarzungen (vals) 1945 € 2,00 25 Duitsland Uitgelopen rondzendboekje restwaarde € 45,45 € 7,00 26 Duitsland

Veiling 463 18 juni 2019

blad 1 van 9

Nederland & Overzeese gebiedsdelen: catalogus N.V.P.H. Wereld: Michel, Yvert & Telliers, Stanley Gibbons of anders omschreven. Post(waarde)stukken: Geuzendam. Mi. = Michel, Yv. = Yvert, SG. = Stanley Gibbons, Zb. = Zonnebloem Gebruikte tekens: ** = postfris zonder plakker(resten), * = ongebruikt met plakker(resten), o = gebruikt. Leden en niet leden kunnen een schriftelijk bod uit te brengen door middel van het biedformulier zaalveiling per e-mail naar of telefonisch bij de veilingmeester. £ 1,00 = ± € 1,15

= foto van de kavel beschikbaar

Nr. Land Cat.nr. Cond. Omschrijving Cat.prijs Inzet

1 Paquebot

Mooie kavel scheepspost 20 verschillende plaatsen van herkomst

€ 5,00

2 Engeland/koloniën

5 mooie enveloppen met zegels en speciale stempels

€ 5,00

3 Nederland

2 x Enveloppe censuur

€ 4,00

4 Oud Duitsland

Oud-Duitsland 220 poststukken v.a. +/- 1860

€ 5,00

5 Wereld

8 enveloppen met schepen en munt

€ 8,00

6 Nederland

Kinderbedankkaarten

€ 2,50

7 Nederland 3187/96 ** Velletje 10x oranje 2014, frankeerwaarde 8.70 euro € 17,00 € 5,00

8 Nederland 3431/40 ** Velletje appel- en perenrassen, frankeerwaarde 8.70 euro € 17,00 € 5,00

9 Nederland

** Velletje 3 persoonlijke zegels "400 jr. Synode van Dordrecht 2019

€ 4,00

10 Nederland V2404/2413 ** Velletje industrieel erfgoed frankeerwaarde 3.90 euro € 10,00 € 2,00

11 Nederland V2621 ** Velletje 5x 0,77 binnen Europa; Fiets - 2009 € 8,00 € 2,00

12 Nederland V2745 ** Velletje 10 voor de Liefde met logo TNT - 2010 € 17,00 € 4,00

13 Nederland V3057 ** Velletje 10x Inhuldigingszegel Willem-Alexander 2013 € 17,00 € 4,00

14 Nederland V3058 ** Velletje 5x2 Inhuldigingszegel Willem-Alexander 2013 € 18,00 € 4,25

15 Nederland 513/17 + 544/48 o 2 series, zomer- en kinderzegels 1949 € 9,50 € 2,00

16 Nederland 561/62 + 563/67 o 2 series zegels € 20,00 € 4,00

17 Nederland 573/77 o Serie kinderzegels 1951 € 15,00 € 3,00

18 Nederland

o 200 kerstzegels uit 1989/2016 € 45,00 € 3,00

19 Nederland V402 * Vel Legioen zegels met plakker en vouwtje

€ 9,00

20 Aruba 243/50 o Insteekkaartje met zegels uit 2000 € 15,60 € 3,00

21 Ned. Antillen PB1-PB7 o Automaatboekjes Antillen compleet (13x) 1977-1997 € 85,00 € 8,50

22 Ned. Antillen 1284/95 o Bloemenserie € 21,00 € 4,00

23 Nederland 374 PM

1940, plaatfout - witte vlek in bloemknop € 25,00 € 4,00

24 Duitsland

o 10 x zegels met Schwarzungen (vals) 1945

€ 2,00

25 Duitsland

Uitgelopen rondzendboekje restwaarde € 45,45

€ 7,00

26 Duitsland

o Klein insteekboek met zegels met speciale afstempeling

€ 3,00

27 Duitsland

**/*/o 5 insteekkaarten met zegels, ook Berlijn

€ 5,00

28 Duitsland

o Stockboek met 13 kantjes eurozgls 20006/2016 opbrengst vd vereniging

€ 7,50

29 Duitsland

o 27 zegels met hoek- en randstukjes € 19,00 € 2,50

30 Duitsland

o 15 onafgeweekte zegels uit 2017/18 € 35,00 € 2,50

31 Belgische bezett. Mi.Port2+3 * Malmedy 1920 € 23,00 € 4,00

32 Duitsland Berlijn Mi.35/41 o Complete serie UPU 75 jaar 1949 € 320,00 € 32,00

33 Berlin (West) Mi.17 o Gemeinschaftsausgabe mit schwarzem Aufdruck - 1948 € 160,00 € 23,75

34 Berlin (West) Mi.34 o Gemeinschaftsausgabe mit rotem Aufdruck - fraai - 1949 € 280,00 € 40,00

35 Berlin (West) Mi.61 o 200. Geburtstag JW von Goethe - zeer fraai - 1949 € 70,00 € 11,00

36 Duitsland BR. Mi.1134/38 ** 5 zegels Industrie en techniek 1982 € 17,00 € 4,00

37 DDR Mi.3Y+2X ** 2 x Vertrauliche Dienstsachen+Zustellungsurkunde 2x3Y/2x2X € 11,50 € 3,00

38 Geall. Bezetting Mi.26/28 o Mecklenburg-Vorpommern Kinderhulp 1945 € 180,00 € 20,00

39 Geall. Bezetting Mi.26/28 ** Mecklenburg-Vorpommern Kinderhulp 1945 € 15,00 € 2,50

40 Duits Lokaal Mi.31/42 ** Grossräschen 1945 € 12,00 € 2,00

41 Duits Lokaal Mi.32/34 * Meissen 1945

€ 2,50

42 Duits Lokaal Mi.36+38 o Meissen 1945 € 11,50 € 2,50

43 Oud Duitsland Mi.14/16 o Hannover 1859 met 11 historische zegels, <10% cat.w

€ 30,00

44 Duitse Rijk Mi.651/59

1937, 9 zegels € 12,50 € 3,00

45 Duitse Rijk Mi.144/54 * Serie Dienstmarken € 20,00 € 3,50

46 Duitse Rijk Mi.651/59 * Botenserie "Winterhilfswerk

€ 2,50

47 Duitse Rijk Comb.K1,K2,K3 **/* Combinatie van zegels € 12,20 € 2,00

48 Duitse Rijk Comb.K4,K5,K6 ** Combinatie van zegels € 30,00 € 2,75

49 Duitse Rijk Comb.KZ1+HAN, KZ3, KZ5

** Combinatie van zegels € 36,00 € 4,00

50 Duitse Rijk Comb.KZ2, KZ4, KZ6, KZ7, KZ8

* Combinatie van zegels € 48,00 € 5,00

51 Duitse Rijk Comb.RL2 ** Combinatie van zegels € 48,00 € 4,50

52 Duitse Rijk Comb.RL3 ** Combinatie van zegels € 24,00 € 2,25

53 Duitse Rijk Comb.RL4 ** Combinatie van zegels € 48,00 € 4,50

54 Duitse Rijk Comb.RL5 ** Combinatie van zegels € 48,00 € 4,50

55 Duitse Rijk Comb.RL6 ** Combinatie van zegels € 48,00 € 4,50

56 Duitse Rijk Comb.RL7 ** Combinatie van zegels € 48,00 € 4,50

Page 2: Veiling 463 18 juni 2019 - pzv-vlaardingen.nl · o 10 x zegels met Schwarzungen (vals) 1945 € 2,00 25 Duitsland Uitgelopen rondzendboekje restwaarde € 45,45 € 7,00 26 Duitsland

Veiling 463 18 juni 2019

blad 2 van 9

57 Duitse Rijk

Spremberg envelop met complete stempels 28-1-1946

€ 6,00

58 Duitse Rijk

Spremberg kaartje met zegels wederopbouw

€ 2,00

59 Duitse Rijk

Spremberg wederopbouw stempel 14-8-1946

€ 3,00

60 Duitse Rijk Mi.31/42 */** Grossraschen Freimarken

€ 3,00

61 Duitse Rijk Mi.31/42 o Grossraschen Freimarken

€ 3,00

62 Karpaten Ukra. Mi.83/87

Kaartje met zegels € 130,00 € 7,50

63 Duitse Rijk Mi.1/8 * Lubbenau

€ 2,00

64 Saarland Mi.U351/353 o Mariajaar 1954 € 15,00 € 3,00

65 Servië bezett. Mi.94/98 ** 100 jr Servische Post, 4 x samendrukken 1943

€ 10,00

66 Duitsland

**/*/o Stockboekje met zegels Saargebied-Saarland

€ 8,00

67 Duitsland

Luxe uitgave1997 van Duitsland zegels

€ 5,00

68 Duitse Rijk

Stockboek met o.a. bezetting en lokaal

€ 12,50

69 Duitsland

Mooi insteekboek met 32 kantjes zegels, ook klassiek

€ 6,00

70 Duitsland

o Schoenendoos met onafgeweekte zegels

€ 2,00

71 Duitsland

Boek met postwaardestukken

€ 4,00

72 Engeland

** Postzegelblokje Classics stamps 2018

€ 5,00

73 Engeland SG.2026/30+2064/68 ** 2 series van 5 zgls. 650jr.Ann.of the Order + Christmas Angels 1998 £10,25 € 2,75

74 Engeland SG.2055/63 ** 2 series tot.9 zgls. Europa Carnaval+Br.Land speed record holders 1998 £10,25 € 2,75

75 Engeland SG.2046/54 ** 2 srs tot.9 zgls.Famons children fantasy novels+50jr.of the Nat.Health '98 £10,25 € 2,75

76 Engeland SG.MG1 ** Postzegelboekje zelfklevende zegels 20 FirstClass 1993 £28,00 € 4,50

77 Engeland SG.KX9,LX3 ** 2 Postzegelboekjes 1997/92 £23,00 € 4,00

78 Engeland SG.DX17 ** Post Office Stamp Booklets 1995, boekje met pf. zegels £25,00 € 4,00

79 Engeland SG.DX31 ** Post Office Stamp Booklets 2003, boekje met pf. zegels £70,00 € 7,50

80 Engeland SG.KX 4,6,7

3 Postzegelboekjes 1992/93/95 £39,00 € 6,00

81 Engeland SG.1483/92,1905/14, 1955/64

o 3 series 30 zegels £51,00 € 5,00

82 Engeland SG.1644/53,1800/09, 1858/67

o 4 series 30 zegels £41,00 € 4,00

83 Engeland Mi.1914/23 ** Postzegelboekje met serie cats and dogs € 18,00 € 3,00

84 Engeland Mi.1988/92 C ** "Groeten" 5 zegels met randen 2002 € 20,00 € 5,00

85 Engeland SG.54 o 1847, Queen Victoria - one shilling € 862,50 € 75,00

86 Engeland SG.58 o 1847, Queen Victoria - six pence € 920,00 € 100,00

87 Engeland SG.47 o 1858, Queen Victoria - two pence - plaat 13 € 23,00 € 4,00

88 Engeland SG.47 o 1858, Queen Victoria - two pence - plaat 14 € 28,75 € 5,00

89 Engeland SG.47 o 1858, Queen Victoria - two pence - plaat 15 € 28,75 € 5,00

90 Engeland SG.9 o Queen Victoria - Small Crown - pale red-brown 1841 £45,00 € 5,00

91 Engeland SG.233 o King Edward Vll - 3d. Lemon back - chalk pap. 1902 £85,00 € 11,75

92 Engeland SG.257 o King Edward Vll - 1sh -rondstempel - 1902 £40,00 € 6,75

93 Antiqua SG.268/85 * Complete "Schepen" serie 1970 £40,00 € 6,50

94 Australië SG.MS.1337+1333/36 ** Velletje zee-zeilboten en 4 losse zegels 500 jr. Columbus 1992 £10,10 € 2,50

95 Australië SG.2005/14, 2015/24 o Olympic Games, Sydney incl. adhesive 2000 £15,00 € 3,25

96 Australië SG.2175a, 2181/89 o Motor Racing; 6-block & adhesive - 2001 £9,00 € 2,25

97 Australië SG.MS 2239, 2246/50 o The Magic Rainforest incl. adhesive - 2002 £11,50 € 2,75

98 Australië SG.MS 2325 + 2342 ** High Court & Rugby World Cup 2003 £14,00 € 3,50

99 Australië SG.MS 2332, 2333/38 o Bugs and Butterflies incl. adhesive 2003 £12,50 € 3,00

100 Australië SG.2399/02 o Impressions - Australian Wildlife and Heritage - 2004 £8,00 € 2,00

101 Australië SG.2741/52 ** Australian Legends (11th) - in 3 blocks of 4 - 2007 £14,40 € 3,50

102 Australië SG.MS 3086 ** Megafauna of Australia - 2008 £10,00 € 2,50

103 Australië SG.3197/00, MS3201 ** Endangered species; Dolphins - 2009 £20,50 € 4,75

104 Australië SG.MS 3379 ** Kokoda Australia Papua New Guinea Joint Issue - 2010 £8,00 € 2,00

105 Barbados SG.289/01 o Serie + Nrs. 292a+296a+b+299a. wm script ca, 1956 £36,00 € 11,00

106 Barbados Mi.465/81 ** Insteekkaart motief vogels € 50,00 € 9,00

107 Brunei SG.25 o Vieuw on Brunei river 1907 £22,00 € 7,00

108 Burma SG.68/82 */** Sommige met zeer lichte plakkerrest 1947 £50,00 € 9,00

109 Cypres Mi.547+548 ** 1981, 2 postzegelvellen blokjes Europa zegels € 20,00 € 3,00

110 Canada

** Boekje "Singing songs to the spirit" 8 verschillende blokjes van 4 zegels

€ 5,00

111 Canada

** 2 Jaarboeken 1983+84. Zegelwaarde meer dan 70 euro

€ 6,00

112 Dominica/Grenada

** 2 speciale series 6+3zegels Sail 2001

€ 3,00

113 Isle of Man

**/o Davo Luxe I met veel zegels (niet compleet 1973/86)

€ 20,00

114 Falkland Islands SG.178 ** Zegel 6 d. £12,00 € 2,50

115 Falkland Islands

4 series, 19 zegels, meest schepen

€ 2,50

116 Falkland Islands Mi.440/43 ** 1986, schelpen € 12,00 € 2,50

117 Fiji SG.48 o p:10x12½ 1878 £55,00 € 16,00

118 Grenadines of St. Vincent

Prachtig schepenvel "Titanic" 1912-2012

€ 5,00

119 Gambia SG.34 * Queen Victoria - Crown CA - 6d slate-green - 1893 £19,00 € 4,75

120 Gibraltar SG.50 o KEVII 6p. 1903 £21,00 € 6,50

Page 3: Veiling 463 18 juni 2019 - pzv-vlaardingen.nl · o 10 x zegels met Schwarzungen (vals) 1945 € 2,00 25 Duitsland Uitgelopen rondzendboekje restwaarde € 45,45 € 7,00 26 Duitsland

Veiling 463 18 juni 2019

blad 3 van 9

121 Grenada Yv.390-393 o Scouting + 2 blocs. 13th Int. & 65th Anniv. - 1971/72 € 13,75 € 2,75

122 Hong Kong SG.50 o Q Vic. 1$ op 96 c. fraai 1891 £22,00 € 7,00

123 Hong Kong SG.58 o Q Vic. 5c. fraai 1900 £10,00 € 3,25

124 Malta SG.115 o Self Gouvernement ½c. w: script ca 1922 £16,00 € 4,75

125 Malta SG.131 o 3d.. 1922 £26,00 € 8,00

126 Malta SG.282 o Pond 1 zeer fraai 1956 £35,00 € 11,00

127 Marshall Islands Mi.35/39, 212/16 ** 1985 + 1989, schelpen € 10,50 € 2,00

128 New Guinea SG.129 o 4p. fraai 1925 £26,00 € 8,00

129 New Guinea SG.144 o Air mail 9p. fraai 1931 £17,00 € 5,50

130 New Zealand Tussen SG.2227 / 2309

** 3 velletjes met zegels hoogste waarden van series £13,75 € 2,50

131 New Zealand SG.MS 1519 o Mini Sheet Health Stamps - 1989 £11,00 € 2,75

132 New Zealand SG.MS 1786 o Blok Hong Kong 1994 - International Stamp Exhibition £8,50 € 2,25

133 New Zealand SG.MS 1886 o Mini Sheet Health Stamps - 1995 £7,00 € 2,00

134 New Zealand SG.MS 2342 o Expo 2000 World Stamp Exh. Anaheim USA - 5x Kiwi £13,00 € 2,75

135 New Zealand SG.2376/85+MS2424 o Moving the Mail in the 20th Century - 2001 £16,00 € 3,75

136 New Zealand SG.2538/40+MS2541 o America's Cup 2003 £15,50 € 3,50

137 Pakistan SG.O 5w o Service, 1½As. w: inverted, 1947 £17,00 € 5,25

138 Singapore SG.22a o 12c. p: 17½x18 1948 £20,00 € 5,00

139 Zululand SG.5 o 3d. 1888 £22,00 € 7,00

140 Alderney Mi.55/58 ** 4 zegels 300 jr. zeeslag 1992 € 13,00 € 3,00

141 Guernsey Mi.990/99 ** Bloemenserie afb. Clematis 2004 € 10,00 € 2,50

142 Isle of Man Mi.984/93, 994/1003 ** 2 blokken met zegels motief gefotografeerde beelden van Man € 17,00 € 4,00

143 Isle of Man Mi.1114/21 ** 2 blokjes van 4 zgls van de slag bij Normandië 2004 € 12,00 € 3,00

144 Jersey Mi.15 ** Vel zee- en watervogels 1997 € 15,00 € 3,00

145 Aland MH.12/Mi.236+239 ** Boekje MH.12 met daarin 2xMi.236+239 € 12,00 € 2,00

146 België Mi.2994/3013 ** 20 zegels "Reis door de jaren '20" € 20,00 € 3,00

147 België Mi.2815/26 o Vel Bogen Europese Monumentendagen € 12,00 € 2,00

148 België Mi.407/14 * Complete serie Kon. Astrid 1935 € 22,00 € 4,00

149 België Mi.443/50 0 Complete serie Kon .Astrid Herinneringsfonds 1937 € 12,00 € 2,50

150 België

Bakje met afgeweekte zegels

€ 4,00

151 Frankrijk

**/*/o 100 + zegels veel schepen

€ 5,00

152 Frankrijk

o Steekblad met 5 bijzondere env. 1922/1945

€ 8,00

153 Fiume Mi.114/118 * 5 zegels 1921 € 15,50 € 2,00

154 Frankrijk Mi.27/35 ** Postzegelserie Conseil de L' Eurppe

€ 4,00

155 Frankrijk

** 5 fraaie recente zegels uit 2018/19

€ 4,50

156 Gibraltar Mi.654/57 ** 2 Postzegelblokken europa 1993 € 35,00 € 6,00

157 Griekenland

**/*/o 2 insteekkaartjes met 67 zegels series en losse zegels

€ 5,00

158 Griekenland Yv.C.1533 ** Europa bloc. 1984 € 16,00 € 2,50

159 Griekenland Yv.1611Aa ** 2 zegels aaneen met randstuk 1986 € 16,00 € 3,00

160 Griekenland Yv.1611A ** Europa booklet 1986 € 35,00 € 7,00

161 Griekenland Yv.1634 ** Europa booklet 1987 € 12,00 € 2,50

162 Griekenland Yv.C.1669 B73 ** Serie /strip zegels Olympische spelen 1988 € 27,50 € 5,00

163 Griekenland Yv.C1667 ** Europa booklet 1988 € 30,00 € 6,00

164 Griekenland Yv.C1705 ** Europa carnet 4 w. 1989 € 16,00 € 3,00

165 Griekenland

** 2004, postzegelvel Medaille Olympische winnaars

€ 3,50

166 Griekenland Mi.1557/61 ** Olympische spelen 1984

€ 3,50

167 Gibraltar Mi.503+504 o 1986, 2 blokjes Olympische spelen € 30,00 € 4,50

168 Italië

**/*/o Insteekboekje Italië en Koloniën met hoge waarden

€ 20,00

169 Italië Mi.6-12 o Insteekkaartje met zegels Commune di Campione 1944 € 25,00 € 5,00

170 Luxemburg Mi.180 o Kinderhulp Caritas 1926 € 10,00 € 2,00

171 Luxemburg Mi.196 o Kinderhulp Caritas 1927 € 15,00 € 3,00

172 Maroc

**/*/o Insteekkaartje met 13 klassieke zegels

€ 2,00

173 Monaco Blok 13 + 87 o 1978 + 2004, Rode Kruis + Grace Kelly € 19,00 € 4,00

174 Denemarken Mi.1650/53 en 1638 / 39

** Bloemen en Kunst

€ 3,00

175 Denemarken Mi.blok 43 ** Bloemen

€ 2,00

176 Denemarken Mi.1617/18 en 1644 / 47

** Kunst en Gutshofe

€ 2,75

177 Denemarken Mi.1624/27 en 1569 / 70

** Sprookjes en Ribe

€ 3,00

178 Denemarken Mi.blok 41 en 42 ** Hojesteret en Arabische reis

€ 2,50

179 Finland/Noorwegen Mi.blok 4 en 2 ** Finlandia en Norwex

€ 2,00

180 Scandinavië

Uitgelopen rondzendboekje restwaarde € 26,25

€ 4,00

181 Zweden Mi.1/7 ** 2 blokken 1969/1979

€ 2,00

182 Zweden Mi.HB 142 ** 1986, postzegelboekje Geboortedag Koning Carl XVI € 6,00 € 2,00

183 Zweden Mi.HB 192 ** 1991, postzegelboekje Kinderboeken tekeningen Kerst € 7,20 € 2,25

Page 4: Veiling 463 18 juni 2019 - pzv-vlaardingen.nl · o 10 x zegels met Schwarzungen (vals) 1945 € 2,00 25 Duitsland Uitgelopen rondzendboekje restwaarde € 45,45 € 7,00 26 Duitsland

Veiling 463 18 juni 2019

blad 4 van 9

184 Zweden Mi.HB 65 ** 1972, postzegelboekje Geboortedag Gustaf VI € 12,50 € 4,00

185 Spanje Mi.blok 9 t/m 14 ** 6 blokken 500 jr. America "Columbus" € 30,00 € 6,00

186 Oostenrijk Mi.blok 22 o Een beetje rommelig blok "1000 jr. Osterreich" € 25,00 € 2,50

187 Hongarije Mi. 3788/94,3798/04 ** 1985, 2 series, motoren + bloemen - 3798-3804 € 10,00 € 2,00

188 Latvija

Vel met +/- 150 zegels 5 kap. Gedrukt op legerlandkaart zeer bijzonder

€ 9,50

189 Macedonië

** 2005, postzegelvelletje Dag van de Postzegel

€ 3,50

190 Rusland

2 x kaartje Russische gebieden

€ 2,00

191 Rusland

Kaartje met gebieden opdrukken

€ 2,00

192 Oostblok

Mooi Insteekboek met 16 kantjes zegels en velletjes veel Rusland

€ 6,00

193 Spanje Mi.blok 45/50 o 6 blokken. Ontdekking Columbus Amerika (schepen) - 1992 € 10,00 € 2,25

194 Zwitserland Yv.289/97 ** 1936, 7 zegels € 44,00 € 10,00

195 Zwitserland

** 1937, Bloc Pro Juventute € 12,00 € 3,00

196 Zwitserland Yv.1337, 1391/92 o 1990/92 € 8,25 € 2,00

197 Zwitserland Yv.Blok 8

1943, Bloc 8 en extra blokje € 55,00 € 10,00

198 Zwitserland Mi.1510, 1523, 1533 o 3 Beroepen zegels 1993/94 € 10,00 € 2,00

199 Zwitserland Mi.1740/43, 1772/75 o 2 series "Pro Juventute" 2000/2001 € 14,00 € 2,00

200 Wereld

Blik matig gevuld met zegels

€ 3,00

201 Diverse

Doosje "Post Restante" Doosje met van alles. Vondsten??

€ 4,50

202 Diverse

Doosje "Post Restante" Doosje met van alles, thema scheepvaart. Vondsten??

€ 6,00

203 Wereld

Velletjes, zegels en info motief "schaken".

€ 5,00

204 Japan

Bakje met veel zegels

€ 2,00

205 Wereld

Zakje met veel zegels motief "Zegels op Zegels"

€ 2,00

206 Guiné Bissau

Prachtig schepenvel "R.M.S. Titanic"

€ 4,50

207 Fujeira

o 21 zegels motief "Filmsterren

€ 2,00

208 Nederland

Doos met onafgeweekte zegels

€ 4,00

209 Wereld

10 velletjes ++ "Sluitzegels"

€ 4,00

210 USA/Canada

Velletje zee-zeilboten 2006

€ 2,00

211 Zuid Africa

*/o Insteekblad met 39 zegels Port/Official/Douane

€ 9,00

212 Wereld

43 enveloppen motief "Sport"

€ 3,50

213 Zwitserland

Enveloppen met zegels en spec.stempels

€ 2,00

214 Wereld

Doos met heel veel, 600 gr. Afgeweekte zegels

€ 3,00

215 Wereld

Mooi wetenswaardighedenboek met zegels en blokken

€ 4,00

216 Wereld

Stockboekje met 16 zwarte bladen vol zegels

€ 3,00

217 Wereld

Stockboek met 8 zwarte bladen vol zegels

€ 2,00

218 Centraal Afrika Mi.1322/26 ** 1988, vogels - scouting - + blok 435 € 20,00 € 4,00

219 Angola Mi.586/05 ** 1974, schelpen € 30,70 € 5,00

220 Indonesië Bl.109,131,133,141 ** 1996+1998, 4 blokken - o.a. tijger, trein, Olympiade € 10,00 € 2,00

221 Indonesië Bl.113,123,144-I ** 1996-2002, dieren, edelstenen - bl 182B + Indonesia € 16,40 € 3,25

222 Indonesië

** 1997, 6 series, 1 blok en 3 zegels € 19,60 € 4,00

223 Diverse

Ongeveer 250 mapjes bieden vanaf 2 cent p.stuk opbrengst vd vereniging € 5,00

224 Nederland

2 albums met vlaggenstempels

€ 4,00

225 Diverse

Doos met oude briefkaarten

€ 2,00

226 Diverse

Doos met heel veel oude poststukken

€ 4,00

227 Wereld

2 Sigarendozen vol met postzegels

€ 2,00

228 Tsjechoslowakije

Doos met zegels

€ 3,00

229 Wereld

Mooi leeg album voor enveloppen en FDC's

€ 2,00

230 Diverse

Stockboek met 16 zwarte bladen

€ 4,00

Kavels voor de volgende veiling kunt U inleveren op de verenigingsavond of uiterlijk in de week van 12 augustus bij de veilingmeester. Neem in dat geval even telefonisch contact op met de veilingmeester. Deze kavellijst is een bijlage bij het maandblad van de Filatelistenvereniging Vlaardingen en Omstreken. Verschijningsdatum digitaal: 30 mei 2019 - gedrukt: op of omstreeks 5 juni 2019 De eerstvolgende ledenvergadering is op dinsdag 18 juni 2019 en vervolgens op 17 september 2019. De eerstvolgende ruildag is op de 4e zaterdag van september: 28 september 2019.

Page 5: Veiling 463 18 juni 2019 - pzv-vlaardingen.nl · o 10 x zegels met Schwarzungen (vals) 1945 € 2,00 25 Duitsland Uitgelopen rondzendboekje restwaarde € 45,45 € 7,00 26 Duitsland

Veiling 463 18 juni 2019

blad 5 van 9

33 34 35

62 85 86

Page 6: Veiling 463 18 juni 2019 - pzv-vlaardingen.nl · o 10 x zegels met Schwarzungen (vals) 1945 € 2,00 25 Duitsland Uitgelopen rondzendboekje restwaarde € 45,45 € 7,00 26 Duitsland

Veiling 463 18 juni 2019

blad 6 van 9

126 128 129

Page 7: Veiling 463 18 juni 2019 - pzv-vlaardingen.nl · o 10 x zegels met Schwarzungen (vals) 1945 € 2,00 25 Duitsland Uitgelopen rondzendboekje restwaarde € 45,45 € 7,00 26 Duitsland

Veiling 463 18 juni 2019

blad 7 van 9

188

Page 8: Veiling 463 18 juni 2019 - pzv-vlaardingen.nl · o 10 x zegels met Schwarzungen (vals) 1945 € 2,00 25 Duitsland Uitgelopen rondzendboekje restwaarde € 45,45 € 7,00 26 Duitsland

Veiling 463 18 juni 2019

blad 8 van 9

188

Page 9: Veiling 463 18 juni 2019 - pzv-vlaardingen.nl · o 10 x zegels met Schwarzungen (vals) 1945 € 2,00 25 Duitsland Uitgelopen rondzendboekje restwaarde € 45,45 € 7,00 26 Duitsland

Veiling 463 18 juni 2019

blad 9 van 9