teachers book1

33
Урок 1 Тема: Introduction. Lesson 1. Цілі: повторити літери алфавіту; повторити привітання “Hello” та прощання Goodbye”; повторити та закріпити вивчені лексичні одиниці. Мовний матеріал: Hello, goodbye, smile. Обладнання: СD-програвач, підручники, робочі зошити, постер із літерами алфавіту, флеш карти із зображенням літер. Хід уроку: 1. Початок уроку 1.1. Привітання Вчитель вітається з учнями за допомогою “ Hello” та очікує привітання у відповідь. 1.2. Мовна зарядка Вивчення пісні (PB, Lesson 1, ex. 1, p.4). за допомогою пісні учні повторюють уже вивчені літери алфавіту (A, B, C, D, E, F, G), закріплюють привітання hello” та прощання “ goodbye”. Учні слухають пісню та показують на відповідні літери алфавіту у книзі. Вчитель за допомогою міміки пояснює нові лексичні одиниці. Учні в парах співають та демонструють літери алфавіту (тілом показують літери ) та лексичні одиниці (e.g. smile- усміхаються, go away- розходяться в різні сторони). 2. Основна частина уроку 2.1. Повторення літер алфавіту C, P, Rта лексичних одиниць «cake, balloon, pen, robot, snake, red» (PB, Lesson 1, ex.2 p. 5) Учні називають літери алфавіту та слова, які вони бачать на малюнках.

Upload: -

Post on 11-Jul-2015

416 views

Category:

Documents


4 download

TRANSCRIPT

Page 1: Teachers book1

Урок 1

Тема: Introduction. Lesson 1.

Цілі: повторити літери алфавіту; повторити привітання “Hello” та прощання

“Goodbye”; повторити та закріпити вивчені лексичні одиниці.

Мовний матеріал: Hello, goodbye, smile.

Обладнання: СD-програвач, підручники, робочі зошити, постер із літерами

алфавіту, флеш карти із зображенням літер.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1. Привітання

Вчитель вітається з учнями за допомогою “Hello” та очікує привітання у відповідь.

1.2. Мовна зарядка

Вивчення пісні (PB, Lesson 1, ex. 1, p.4). за допомогою пісні учні повторюють уже вивчені літери алфавіту (A, B, C, D, E, F, G), закріплюють привітання

“hello” та прощання “goodbye”.

Учні слухають пісню та показують на відповідні літери алфавіту у

книзі.

Вчитель за допомогою міміки пояснює нові лексичні одиниці.

Учні в парах співають та демонструють літери алфавіту (тілом

показують літери ) та лексичні одиниці (e.g. smile- усміхаються, go away- розходяться в різні сторони).

2. Основна частина уроку

2.1. Повторення літер алфавіту “C, P, R” та лексичних одиниць

«cake, balloon, pen, robot, snake, red» (PB, Lesson 1, ex.2 p. 5)

Учні називають літери алфавіту та слова, які вони бачать на

малюнках.

Page 2: Teachers book1

Учні добирають правильне слово до відповідної літери алфавіту.

(Key: C c - cake; P p - pen; R r - red)

Учні називають літери алфавіту, які не вказані до решти

малюнків (Bb- balloon, Rr- robot, Ss- snake)

2.2 Розвиток навичок письма. Повторення великих та малих літер

алфавіту (WB ex. 1 p. 4)

Учні називають літери алфавіту. Вчитель обирає інтонацію, з

якою учні вимовляють кожен рядок літер (e.g. T: Say it loud! Say it happily! Say it quietly! Say it sadly! Etc).

Учні самостійно записують літери алфавіту.

2.3 Робота в парах. Робота в групах. Повторення літер алфавіту та лексичних одиниць до них (PB, Lesson 1, Ex. 3 p.5)

Учні називають слова, малюнки до яких вони бачать. В парах учні підбирають літери до малюнків та називають їх. В групах (6-8 учнів) учні

обговорюють свій вибір та перевіряють відповіді один одного. Вчитель обирає волонтерів, разом з класом вони обирають правильні літери,

перевіряють та називають малюнки.

3. Завершення уроку (PB, Lesson 1, ex. 1, p.4) Учні співають пісню та за допомогою жестів і міміки показують

розуміння літер та слів.

Домашнє завдання (WB, Lesson 1, ex. 2p. 4)

Учні самостійно виконують завдання вправи.

Урок 2

Тема: Introduction. Lesson 2.

Цілі: розуміти, виконувати та відтворювати інструкції вчителя; повторити

літери алфавіту та їх написання; повторити лексичні одиниці та вміти підібрати літери алфавіту до слів.

Мовний матеріал: English, easy, nice, hold up your hands.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-картки з літерами алфавіту (K, M, G, T, O, L, F, U, W, Z) та цифрами «1-5».

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1. Привітання («Song PB ex. 1 p. 4»)

Page 3: Teachers book1

Учні співають пісню та за допомогою жестів і міміки демонструють літери алфавіту та лексичні одиниці.

2. Основна частина уроку

2.1. Аудіювання (PB, Lesson 2, ex. 1 p.6)

Вчитель пояснює та демонструє нові слова та вирази.

Учні слухають пісню та демонструють дії, які вони чують та

розуміють.

Учні слухають та співають пісню разом.

Учні, які бажають можуть заспівати пісню в парах чи наодинці перед

класом. Одночасно з волонтерами, весь клас за допомогою міміки та

жестів демонструють команди.

2.2. Повторення та закріплення вивченого матеріалу. Інструкції.

Наказовий спосіб (PB, Lesson 2, ex. 2, p.6)

Учні розглядають малюнки та намагаються назвати всі

інструкції.

Учні називають інструкції та демонструють їх.

Вчитель називає команди із вправи в довільному порядку.

Учні показують малюнки в книзі та повторюють за вчителем.

Пізніше у ролі вчителя можуть виступати і бажаючі учні.

В парах учні демонструють та виконують команди.

2.3. Закріплення вивченого матеріалу. Гра «Покажи та вгадай»

Учень виходить на середину класу. Вчитель тихо називає йому інструкцію. Учень показує команду класу, не називаючи її. Учні вгадують команду.

Виграє той, хто називає команду першим.

2.4. Робота в робочих зошитах. Повторення та закріплення літер алфавіту (WB, ex. 1 p. 5)

Учні разом з вчителем усно повторюють літери алфавіту.

Учні самостійно дописують літери в алфавітному порядку.

Вчитель перевіряє правильність написання

2.5 Розвиток навичок письма (PB, Lesson 2, ex. 3 p.7)

Учні в парах називають малюнки.

Учні самостійно записують літери, на які починаються слова вправи.

Учні перевіряють правильність свого вибору спочатку в групах, а потім класом. Вчитель працює за допомогою флеш-карт з літерами.

3. Завершення уроку (Song (PB, Lesson 2, ex. 1p.6))

Учні співають пісню та демонструють слова.

Page 4: Teachers book1

Вчитель ділить клас на 3 групи, які змагаються в найкращому виконанні пісні з рухами.

Учні класом обирають переможця.

Гра з цифрами

Вчитель прикріплює на дошці флеш-карти з цифрами «1-5». Вчитель називає цифри і учні повторюють.

Вчитель обертає флеш-карту з цифрою «5» так, що номер

прихований.

Вчитель показує на цифри «1-4» по черзі, учні повторюють.

Вчитель показує на приховану карту з цифрою «5», але не називає її, дозволяючи учням самостійно назвати цифру.

Повторити з усіма цифрами.

Домашнє завдання (WB, ex.2 p. 5)

Учні самостійно називають малюнки та пишуть літери.

Урок 3

Тема: Meet new friends. Lesson 1.

Цілі: вміти представитися, дізнатися про один одного, використовуючи представлені мовні конструкції; вміти запитати про ім’я та назвати себе;

тренувати дієслово “to be” у розповідних реченнях Present Simple.

Мовний матеріал: What is your name?, Hello, Nice to meet you.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, м‘яч, іграшка

Смайлі, флеш-картки з новими лексичними одиницями, фото учнів, папір А3.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Учитель звертається до учнів класу “Hello, I am…” і пропонує їм дати відповідь: “Hello, I am…”.

Учитель бере іграшку Смайлі та вітається з дітьми: “Hello, I am Smiley” імітуючи його голос та спонукає дітей дати відповідь.

Учні показують свої фото, діляться на групи, прикріплюють до паперу А3 фотографії, пишуть свої імена та скільки їм років.

1.2 Гра з м’ячем Діти стають у коло. Ведучий з м’ячем вітається та запитує ім’я

однокласника, кидаючи йому \ їй м’яч (Hello! I am… What is your

Page 5: Teachers book1

name?). Наступний учень ловить м’яч, вітається, називає своє ім’я та говорить, що їй \ йому приємно познайомитись (Hello, I

am… Nice to meet you). Учень кидає м’яч наступному гравцеві. Гра продовжується поки всі \ більшість дітей не представлять себе.

1.3 Введення в іншомовне середовище (PB p. 8, 9)

Вчитель просить учнів розгорнути книгу та познайомитись з новими героями.

Вчитель показує на дітей, називає їх та записує їхні імена на дошці (Nick, Bill, Marry, Harry).

Учні називають героїв у парах та показують на них в книзі.

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання (PB, Unit 1, Lesson 1, ex. 1 p.8)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого

вони там бачать.

Вчитель запитує в учнів чи вони полюбляють кататися на

велосипеді та якого кольору їх велосипед (T: Do you like riding

your bike? What colour is your bike?)

Учні слухають діалог та слідкують в книзі.

Після того, як учні прослухали вправу, вчитель ще раз запитує імена

дітей.

Учні слухають діалог вдруге та повторюють фрази.

Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах (3 учні).

Учні представляють діалог на клас.

Учні складають аналогічні діалоги про себе.

2.2 Говоріння (PB, Unit 1, Lesson 1, ex.2 p.9) Учні в парах складають діалоги за зразком.

Учні представляють свої діалоги в класі.

2.3 Робота в робочих зошитах (WB ex. 1p. 6) Учні представляють як вітатися, обводять літери та називають їх.

2.4 Вивчення пісні (PB, Unit 1, Lesson 1, ex.2 p.9)

Учні слухають пісню та показують на малюнках дітей, коли чують їх імена.

Учні разом співають пісню.

Учні співають пісню та змінюють імена.

2.5 Розвиток навичок письма (WB, ex. 2 p. 6)

Учні ще раз називають імена героїв, яких вони зустріли в підручнику.

Page 6: Teachers book1

Учні записують імена в робочий зошит, називаючи імена по літерах.

Учні називають своє ім’я по літерах.

2.6 Робота в робочих зошитах (WB, ex. 3 p.6)

Учні самостійно виконують завдання вправи. Вчитель перевіряє

правильність написання.

Учні в парах перевіряють вправу, називаючи слова і вказуючи на

малюнки.

Закінчення уроку

Учитель імітуючи голос Смайлі прощається з учнями : Goodbye children!

та спонукає дітей дати відповідь: Goodbye Smiley!

Домашнє завдання

(PB, Unit 1, Lesson 1, ex. 4 p. 9) Учні відтворюють у зошиті слова привітання.

Урок 4

Тема: Meet new friends. Lesson 2.

Цілі: повторити числа 1-10; тренувати дієслово “to be” Present Simple у простих розповідних та питальних реченнях; тренувати вміння відповідати

на загальні запитання; повторити літери алфавіту; вміти представити себе.

Мовний матеріал: Hello! I am…; Numbers 1-10.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, іграшка Смайлі,

флеш-картки з іменами Tim, Sam, Max, Bill, постер ABC.

Хід уроку

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вдає, що забув імена учнів. Вчитель підходить і вітається з учнями, питає як їх звуть

(Hello! I am… What is your name?). Учні відповідають (Hello! I am…). Вчитель говорить, що йому \ їй приємно

познайомитися (Nice to meet you!).

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання з опорою на малюнок (PB, Unit 1, Lesson 2, ex. 1

p.10).

Page 7: Teachers book1

Учні описують малюнки в книзі.

Вчитель підходить до учнів та запитує про правильне \ неправильне

ім’я (Are you Kolia?) та очікує на відповідь ( Yes, I am \ No, I am not.

I am…). Вперше учитель тренує діалог з іграшкою та показує дітям приклад мовних структур. (T: Hello! Are you Timmy? S: No, I am not!

I am Smiley! S: Are you…? T: Yes, I am).

Учні слухають діалог та слідкують в книзі.

Учні слухають діалог вдруге та повторюють фрази.

Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах (3 учні).

Учні представляють діалог на клас.

Учні складають аналогічні діалоги про себе.

2.2 Робота в робочих зошитах (WB, Unit 1, Lesson 2, ex.1 p.7) Учні згадують і називають імена дітей, чиї фотографії вони бачать. Учні обводять літери та вписують імена дітей.

Вчитель перевіряє правильність написання.

2.3 Розвиток навичок письма (WB ex. 2p. 7) Учні самостійно записують речення про себе. Вчитель допомагає учням, за

необхідності записуючи імена на дошці.

2.4 Діалогічне мовлення. Гра (PB, Unit 1, Lesson 2, ex.2 p.11)

Вчитель представляє дітей на малюнках та разом з учнями запитує їх

імена.

Вчитель з учнями відтворює діалог вправи.

Учні в парах за зразком створюють власні діалоги.

Вчитель перевіряє діалогічне мовлення.

2.5 Вивчення пісні “Sing the ABC” (PB, Unit 1, Lesson 2, ex. 3 p. 11)

Учні прослуховують пісню та співають разом.

Учні співають пісню та показують на літери алфавіту в книзі.

Учні самостійно співають абетку з кінця на початок.

Учні в парах називають літери алфавіту в довільному порядку та

показують на них у вправі.

2.6 Action rhyme

Учні цифри «1-10» та прості інструкції. Вчитель записує вірш на дошці:

1, 2, 3 stand up! 4, 5, 6 sit down!

7 and 8 stand up again! And 9 and 10 go round!

Page 8: Teachers book1

Вчитель говорить вірш, показуючи дії. Вчитель повторює вірш з учнями,

називаючи цифри. Жестами вчитель допомагає учням зрозуміти наступні дії.

Учні самостійно відтворюють вірш.

Закінчення уроку

Учитель імітуючи голос Смайлі прощається з учнями : Goodbye children!

та спонукає дітей дати відповідь: Goodbye Smiley!

Домашнє завдання (PB, Unit 1, Lesson 2, ex. 4 p.11)

Учні зачитують речення вправи та самостійно відтворюють його в зошиті.

Урок 5

Тема: Meet new friends. Lesson 3.

Цілі: вміти запитати та відповісти про самопочуття; повторити літери

алфавіту; вміти підібрати великі та малі літери алфавіту.

Мовний матеріал: Hello, how are you?- I’m fine. Thank you; Names (Max, Tim, Ben, Ann, Pam, Vic).

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-картки з великими та малими літерами алфавіту (кількість великих і малих літер

повинна співпадати з кількістю учнів у групі \ класі).

Хід уроку

1. Початок уроку

1.1 Привітання

1.2 Мовна зарядка

Повторення пісні “Sing the ABC” (PB, Unit 1, Lesson 2, ex. 3 p. 11)

1.3 “Yes or No” Гра

Учні повторюють цифри «1-10». Вчитель пояснює учням, що він \ вона

буде показувати учням цифру та називати її. Якщо вчитель називає

цифру правильно, учні повинні плеснути в долоні. Якщо вчитель називає цифру неправильно, учні повинні перехрестити руки.

Вчитель тримає одну флеш-карту з цифрою, називає цифру правильно \

неправильно (наприклад, вчитель тримає флеш-карту з цифрою «6» і

говорить “nine”).

Учні відповідають рухами. Учні, які помилилися, вибувають з гри та

дивляться за відповідями учнів, які продовжують грати.

Page 9: Teachers book1

Вчитель повторює з усіма цифрами, збільшуючи при цьому темп.

2. Основна частина уроку

2.1 Введення в іншомовне середовище (PB, Unit 1, Lesson 3, ex. 1 p.12)

Учні розглядають літери алфавіту в книзі, називають їх та показують

на їхні малюнки.

Учитель називає літери (великі та малі) в довільному порядку. Учні

показують їх у підручнику.

Вчитель зачитує діалог та пояснює нові лексичні структури.

Учні слухають та повторюють за вчителем.

Учні в парах відтворюють діалог.

Учитель пропонує учням пограти в гру. Учитель роздає флеш-карти з великими та малими літерами алфавіту учням. Учні ходять по класу з

метою знайти велику чи малу літеру, яка є і в них. Коли учні знайшли свою пару, вони відтворюють свій діалог з підручника.

2.2 Робота в робочих зошитах (WB ex. 1p. 8)

Учні зачитують речення із вправи, записують їх та відтворюють в діалогічному мовленні. Вчитель перевіряє правильність написання.

Перевіряючи роботу, вчитель просить окремих учнів ще раз закінчити речення.

2.3 Закріплення вивченого матеріалу у писемному мовленні (WB, ex.2

p.8) Учні самостійно виконують завдання вправи (обводять і пишуть рядок

нових лексичних одиниць). Вчитель перевіряє правильність написання. Під час перевірки деякі учні ще раз зачитують речення.

2.4 Робота з підручником. Робота в парах. Робота в групах (PB, Unit 1,

Lesson 3, ex. 2, p.13)

Учні називають імена дітей, яких вони бачать у вправі.

В парах учні з’єднують і читають літери та імена дітей.

В групах учні перевіряють правильність свого вибору.

Вчитель разом із класом підводить підсумки і перевіряє вправу:

спочатку вони називають літеру, а потім ім’я, яке починається на дану

літеру.

2.5 Розвиток навичок письма (WB, ex. 3 p.8)

Учні обводять і читають імена дітей. Вчитель перевіряє правильність

написання та читання.

Page 10: Teachers book1

3. Закінчення уроку

Учні прощаються з героями книги (Goodbye Max\ Tim…etc)

Домашнє завдання

(PB, Unit 1, Lesson 3, ex. 3 p. 13) Учні відтворюють імена дітей в зошиті. Вчитель перевіряє

правильність написання.

Урок 6

Тема: Meet new friends. Lesson 4.

Цілі: вміти представити свого друга (сестру); вміти попрощатися; вивчити вірш про папугу та описувати птаха; розвивати навички читання; тренувати вимову звука [i]; тренувати дієслово “to be” у третій особі однини у простих

розповідних реченнях теперішнього неозначеного часу; вивчити та розрізняти особові займенники “He \ She”.

Мовний матеріал: He is Nick. He is my friend. Parrot, say, can.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, іграшка Смайлі, флеш-картки з іменами Liz, Tim, Sam, малюнок папуги, флеш-карта з

транскрипційним знаком [i].

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

1.2 Мовна зарядка

Повторення пісні (PB, Unit 1, Lesson 2, ex.1 p.6)

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання діалогу з опорою на малюнок (PB, Unit 1, Lesson 4, ex. 1 p.14)

Вчитель представляє іграшку Смайлі класу (T: He is Smiley! He is my friend!; S: Hi \ Hello!; T: Goodbye!; S: Goodbye!).

Учні за прикладом вчителя представляють власних друзів (Учні

можуть принести фотографії друзів та зробити спільний постер з фотографіями).

Учні слухають діалог та слідкують в книзі.

Учні слухають діалог вдруге та повторюють фрази.

Page 11: Teachers book1

Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах (3 учні).

Учні представляють діалог перед класом.

Учні складають аналогічні діалоги про себе.

2.2 Закріплення вивчених граматичних та лексичних структур. Гра (PB,

Unit 1, Lesson 4, ex.2 p.14)

Вчитель ставить флеш-карти з іменами дітей на дошку. Учні називають

імена дітей та розподіляють їх на категорії “Boy” \ “Girl”.

Вчитель пояснює різницю між займенниками “he” та she”. Учні наводять приклади з класу.

Вчитель разом з учнями складає речення на дошці з іменами дітей (He

is Tim. She is Liz…etc).

Учні повторюють за вчителем речення з підручника.

В парах учні складають аналогічні речення до решти малюнків.

Учні - волонтери зачитують речення вголос на весь клас

2.3 Робота в робочих зошитах (WB ex. 1p. 9)

Учні обводять та читають речення з вправи. Вчитель перевіряє правильність написання та читання.

(WB ex. 2 p.9)

Учні називають імена дітей та вказують на їх фотографії. Учні читають імена та заповнюють речення за зразком. Вчитель перевіряє правильність

написання.

2.4 Аудіювання. Говоріння. Вірш (PB, Unit 1, Lesson 4, ex.3 p.15)

Вчитель демонструє малюнок з папугою та просить дітей назвати птаха

(T: What is it? S: It’s a parrot). Вчитель просить учнів повідомити

основну інформацію про птаха та за допомогою міміки та жестів допомагає їм зрозуміти запитання та відповісти (T: Where do parrots live? What do they eat? What do they say?... etc).

Учні слухають вірш та слідкують за словами в підручнику.

Учні разом з програвачем читають вірш.

Учні - волонтери відтворюють вірш самостійно перед класом.

2.5 Фонетична зарядка (PB, Unit 1, Lesson 4, ex. 4 p. 15)

Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює звук [i].

Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

Учні волонтери зачитують слова самостійно.

2.6 Гра “Chinese whispers”

Клас поділяється на три \ чотири рівні команди. Учні шикуються в

шеренги, обличчям до дошки. Вчитель пошепки промовляє різні фрази

кожному першому учневі команди (e.g. What’s your name? How old are

Page 12: Teachers book1

you? Come here! I’m ten. Good bye!) . Учні шепотом передають фрази

іншим учням, позаду них і так повторюється до останнього учня.

Останній учень у шерензі говорить фразу. Виграє та команда, яка

закінчує першою та називає фразу правильно.

Повторити гру декілька разів. Виграє та команда, яка отримала

найбільше балів.

Закінчення уроку

Повторення вірша (PB, Unit 1, Lesson 4, ex.3 p. 15)

Домашнє завдання

(PB, Unit 1, Lesson 4, ex. 5 p. 15) Учні самостійно відтворюють речення у зошиті.

Урок 7

Тема: Meet new friends. Lesson 5.

Цілі: тренувати запитання “How are you?” та відповідь на нього; вміти

подякувати; тренувати звук [ae] та читати слова з даним звуком; розповідати вірш; тренувати та закріплювати особові займенники “he \ she” в усному та

письмовому мовленні.

Мовний матеріал: Is he Bill? – Yes \ No… And how are you?

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, іграшка Смайлі,

флеш-карту з транскрипційним знаком [ae].

Хід уроку

1. Початок уроку

1.1 Привітання

1.2 Представлення друга Вчитель представляє іграшку Smiley (He is Smiley). Учні представляють

однокласників за зразком.

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання з опорою на малюнок (PB, Unit 1, Lesson 5, ex. 1 p.16)

Page 13: Teachers book1

Вчитель вдає, що забув імена учнів і запитує учнів про їх однокласників (T: Is she Olia? P: Yes, she is \ No, she is not; T: Is he

Kolia? P: Yes, he is \ No, he is not).

Учні слухають діалог та слідкують в книзі.

Учні слухають діалог вдруге та повторюють фрази.

Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах (3 учні).

Учні представляють діалог перед класом.

Учні складають аналогічні діалоги про себе.

2.2 Закріплення граматичного матеріалу. Говоріння (PB, Unit 1, Lesson 5, ex.2 p.16)

Учні запитують та відповідають про дітей за зразком вправи.

2.3 Гра “Circles” Учні утворюють два кола з рівною кількістю учасників. Учні зовнішнього

кола повертаються обличчям всередину кола та тримаються за руки. Учні внутрішнього кола повертаються обличчям до зовнішнього кола та

тримаються за руки. Вчитель вмикає приємну повільну музику. Учні зовнішнього кола рухаються за годинниковою стрілкою, а учні внутрішнього кола – навпаки.

Коли музика зупиняється, учні з обох кіл роблять крок на зустріч один одному, запитують та відповідають на запитання (e.g. What’s your name? How

old are you? How are you? etc). Вчитель встановлює лімітований час для гри.

2.4 Діалогічне мовлення (PB, Unit 1, Lesson 5, ex. 3p. 16)

Учні складають діалоги за зразком та відтворюють їх у парах.

2.5 Робота в робочих зошитах (WB, ex.1 p.10) Учні читають та заповнюють пропущені слова.

2.6 Говоріння. Вивчення вірша (PB, Unit 1, Lesson 5, ex. 4 p. 17)

Учні прослуховують вірш та слідкують у підручнику.

Учні читають вірш разом.

Учні за бажанням відтворюють вірш у ролях.

2.7 Фонетична зарядка (PB, Unit 1, Lesson 5, ex. 5 p.17)

Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює звук [i].

Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

Учні волонтери зачитують слова самостійно.

Учні зачитують речення вправи та показують жестами розуміння слів.

Page 14: Teachers book1

2.8 Закріплення вивченого лексичного та граматичного матеріалу (WB ex.2 p. 10)

Учні читають та малюють у робочих зошитах.

3. Закінчення уроку

Повторення вірша про папугу (PB, Unit 1, Lesson 4, ex. 3 p. 15)

Домашнє завдання

(PB, Unit 1, Lesson 5, ex. 6 p. 17) Учні відтворюють прочитане у зошиті.

Урок 8

Тема: Meet new friends. Lesson 6.

Цілі: вміти називати героїв книги та представляти їх; повторити числівники

1-10 та їх написання (1-6); грати у гру з кубиками; тренувати звук [ɒ] та читати слова з ним.

Мовний матеріал: Your turn, Sam! Ron, Tom, Bob.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, гральні кубики, флеш-карти з числівниками 1-10, папір з 6 квадратами для гри «Бінго»,

флеш-карту з транскрипційним знаком [ɒ], флеш-карти з літерами “o, n, n, e, e, t, w, h, r, f, u, I, v, s, x, g.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

1.2 Мовленнєва зарядка Повторення вірша (PB, Unit 1, Lesson 5, ex. 4 p.17)

1.3 Гра «Бінго»

Роздати учням папір, на якому є шість секцій. Кожен учень вибирає шість

будь-яких цифр від «1» до «10». Учні записують кожну цифру в окремий квадрат секції.

Вчитель пояснює учням, що він \ вона буде називати цифри, а якщо учні будуть мати цю цифру у власному квадраті, вони її викреслюють. Гра

продовжується, доки перший учень викреслить всі шість власних цифр і голосно скаже «Бінго». Вчитель зупиняє гру, учень називає власні цифри і

стає переможцем.

Page 15: Teachers book1

2 Основна частина уроку

2.1 Аудіювання з опорою на малюнок (PB, Unit 1, Lesson 6, ex. 1 p.18).

Учні розглядають малюнки дітей в підручнику та називають вже

відомих їм героїв.

Учні слухають та вказують на малюнки дітей.

Учні по черзі стають ведучими і називають героїв, а решта класу показують на малюнки дітей у книзі.

2.2 Повторення вивченого матеріалу (PB, Unit 1, Lesson 6, ex.2 p.19)

Учні за допомогою флеш-карт повторюють цифри в довільному порядку. Вчитель зачитує діалог, учні слухають та повторюють.

Учні в парах грають в гру з кубиками, кидаючи кубик та називаючи цифри за зразком.

2.3 Фонетична зарядка (PB, Unit 1, Lesson 6, ex. 3 p.19)

Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює звук [ɒ].

Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

Учні волонтери зачитують слова самостійно.

Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

2.4 Робота з підручником (PB, Unit 1, Lesson 6, ex.4 p. 19) Учні зачитують речення, а потім відтворюють його у зошиті.

2.5 Гра з цифрами Дати 16-м дітям флеш-карти з літерами “o, n, n, e, e, t, w, h, r, f, u, I, v, s, x, g”.

Вчитель називає числа, учні, в яких є літери цього числа, виходять на середину класу та складають з літер назву числа.

Клас перевіряє правильність написання числа. Вчитель повторює гру з усіма числами.

3 Закінчення уроку

Повторення пісні “Sing the ABC” (PB, Unit 1, Lesson 2, ex. 3 p. 11)

Домашнє завдання

(WB, ex. 2 p. 11) Учні називають предмети, обводять літери, з’єднують малюнки зі словами.

Page 16: Teachers book1

Урок 9

Тема: Now I can. Lesson 7.

Цілі: повторити та закріпити вивчений матеріал; тренувати складати речення

з особовими займенниками “he \ she”; вміти послухати та вибрати малюнки до літер; вміти познайомитись з новим другом.

Мовний матеріал: Are you…?

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з числівниками 1-10, кольорами та тваринами, постер з літерами алфавіту.

Хід уроку

1. Початок уроку

1.1 Привітання

1.2 Мовна зарядка За допомогою флеш карток вчитель з учнями повторюють числівники 1-10,

назви кольорів та тварин.

1.3 Гра “How many” Вчитель запрошує вісім учнів вийти на середину класу та взяти з собою

олівець, книгу чи ручку. Вчитель запитує інших учнів про кількість учнів на середині класу (e.g. How many pupils?). Вчитель рахує учнів разом з класом:

one, two, three… Вчитель просить учнів на середині класу показати предмети, які вони взяли з собою. Вчитель запитує учнів про кількість предметів в

учнів (e.g. How many pencils? … etc). Вчитель рахує разом з учнями. Повторити з усім шкільним приладдям.

Вчитель повторює гру з іншими 6 учнями та іншим шкільним приладдям.

2. Основна частина уроку

2.1 Говоріння (PB, Unit 1, Lesson 7, ex. 1 p.20).

Учні в парах називають речення за зразком. Вчитель разом з класом перевіряє речення.

2.6 Аудіювання. Повторення літер алфавіту (PB, Unit 1, Lesson 7, ex.2 p.20)

Учні слухають і обирають малюнки відповідно до літер.

2.6 Діалогічне мовлення. Говоріння (PB, Unit 1, Lesson 7, ex. 3p. 20) Вчитель зачитує діалог разом з учнями.

Учні в парах запитують та відповідають за зразком у підручнику.

Page 17: Teachers book1

2.6 Розвиток навичок письма (WB, ex.1 p.12)

Учні самостійно записують імена дітей. Вчитель перевіряє правильність написання.

2.5 Читання. Робота з підручником (PB, Unit 1, Lesson 7, ex. 4 p. 21) Учні разом з вчителем читають імена із вправи. Учні, за бажанням,

самостійно зачитують імена.

2.6 Говоріння. Розвиток діалогічного мовлення (PB, Unit 1, Lesson 7, ex. 5

p.21)

Учні разом з вчителем зачитують діалог вправи.

Учні в парах демонструють діалог «Знайомство з новим другом» за

зразком.

3. Закінчення уроку

Учні разом з вчителем співають улюблену пісню, яку вивчили на попередніх уроках.

Домашнє завдання

(WB ex.2 p. 12) Учні самостійно зачитують слова та малюють малюнки до них. Вчитель

перевіряє правильність написання, за необхідністю допомагає учням.

Урок 10

Тема: Meet my family. Lesson 1.

Цілі: вміти представляти членів своєї родини; співати пісню про родину;

вміти розповідати про свою родину; вивчити звук [ ð ] та тренувати його в

словах та реченнях; відтворювати речення в зошиті; вивчити та практикувати у застосуванні вказівний займенник “this” та присвійний займенник “my”.

Мовний матеріал: Here’s my family, mummy, daddy, me.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, загальна фотографія родини, родинні фотографії дітей, папір А3, флеш-карта з транскрипційним

знаком [ ð ], повітряні кульки на кожного учня, флеш-карти з членами родини.

Хід уроку

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Page 18: Teachers book1

Вчитель вітається з учнями, показує «власну» родинну фотографію та представляє дітям свою родину (Meet my family. This is my family. This is my

mummy, daddy…and me!).

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення пісні (PB, Unit 2, Lesson 1, ex. 1 p.22)

Вчитель в ролях представляє членів родини у вправі. Учні слухають та показують на малюнки в книзі.

Учні слухають пісню та слідкують в книзі за словами та малюнками.

Учні співають пісню разом. Учні в командах виконують пісню та показують на малюнки в книзі.

Учні – волонтери виконують пісню в ролях (хлопчик – дівчинка), за зразком у підручнику.

2.2 Аудіювання (PB, Unit 2, Lesson 1, ex.2 p.22)

Вчитель просить учнів описати малюнок вправи та назвати членів родини на малюнку.

Учні слухають діалог та слідкують у книзі.

Вчитель запитує учнів про дитину, яка представляє власну родину (Is it a boy or a girl’s family? Can you see а mother \ father\ brother… etc on the

picture?).

Учні слухають діалог вдруге та повторюють фрази.

Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах (4 учні).

Учні представляють діалог на середині класу.

Учні складають аналогічні діалоги парах.

2.3 Говоріння (PB, Unit 2, Lesson 1, ex.3 p.23)

Учні розповідають про свою родину за зразком вправи та показують на

фотографії члені своєї родини.

Вчитель дістає повітряні кульки, де учні готують подарунок для своєї

родини. Кожен учень записує членів своєї родини на кульці та готує її в подарунок вдома. Вчитель допомагає учням та просить їх бути креативними в оформленні кульок.

2.4 Фонетична зарядка (PB, Unit 2, Lesson 1, ex. 4 p. 23)

Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює новий звук.

Вчитель просить кожного учня назвати звук.

Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

Учні волонтери зачитують слова та речення самостійно.

2.5 Робота з підручником (РB, Unit 2, Lesson 1, ex. 5p. 23)

Page 19: Teachers book1

Учні відтворюють у зошитах речення з вправи. Вчитель перевіряє правильність написання та читання.

2.6 Робота у робочих зошитах. Закріплення лексичного матеріалу (WB ex. 1 p.13)

o Вчитель за допомогою флеш – карт з членами родини повторює з учнями нові слова. Вчитель записує слова на дошці, але з

пропущеними літерами. Учні називають слова та літери, які пропущені. o Вчитель запрошує учнів – волонтерів записати нові слова на дошці.

o Учні виконують вправу самостійно. Вчитель перевіряє правильність написання та просить окремих учнів ще раз назвати слова.

(WB ex. 2 p. 13) o Учні називають слова на малюнках.

o Вчитель разом з учнями зачитує речення – приклад. Учні самостійно заповнюють речення. Після написання, учні разом зачитують речення

та показують на малюнки у вправі.

Закінчення уроку

Повторення пісні (PB, Unit 2, Lesson 1, ex.1 p. 22)

Домашнє завдання (WB ex. 3 p. 13)

Учні самостійно обводять та записують речення у зошит.

Урок 11

Тема: Meet my family. Lesson 2.

Цілі: вміти запитати про родинний зв'язок; вміти представити свого друга \ членів своєї родини; повторити та закріпити лексичний матеріал теми «Моя

сім’я»; вивчити пісню; вивчити звук [e] та закріпити його у читанні слів і речень; відтворювати речення у зошиті; повторити займенники “he \ she” та закріпити їх застосування у реченнях та розповідях про родину.

Мовний матеріал: This is my… Is this your …? Yes… / No …

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, фотографії членів

родини дітей та їх друзів, сімейні фотоальбоми, флеш-карта зі звуком [e].

Хід уроку

1. Початок уроку

1.1 Привітання

1.2 Представлення родини

Page 20: Teachers book1

Учні показують фотографії та називають членів своєї родини. Вчитель бере декілька фотографій у різних дітей та запитує їх про сім’ю (Is this your

mother\ father….) та очікує на відповідь (Yes, he is\ No, he isn’t; Yes, she is\ No, she isn’t).

1.3 Введення в іншомовне середовище Вчитель просить учнів показати фотографії тих членів родини,які він називає

(Show me your mother\ father…etc).

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання (PB, Unit 2, Lesson 2, ex. 1 p.24)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони

там бачать.

Учні слухають діалог та слідкують у книзі.

Після того, як учні прослухали вправу, вчитель ще раз запитує імена

дітей.

Учні слухають діалог вдруге та повторюють фрази.

Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах (2 учні).

Учні представляють діалог на клас.

Учні складають аналогічні діалоги про себе.

2.2 Говоріння (PB, Unit 2, Lesson 2, ex.2 p.24)

Учні разом з вчителем зачитують діалог в підручнику. Учні називають членів родини, з якими їм потрібно скласти діалоги.

Учні в парах складають діалоги за зразком. Учні представляють свої діалоги в класі.

2.3 Говоріння (PB, Unit 2, Lesson 2, ex. 3p. 24) Учні складають діалоги за зразком у підручнику.

Діти розглядають власні фотоальбоми та обговорюють в парах фотографії ( Is this your father?....etc) за зразком вправи.

2.4 Вивчення пісні (PB, Unit 2, Lesson 2, ex.4 p.25)

Вчитель просить учнів описати фотографії та здогадатися імена членів

родини.

Учні слухають пісню та показують на малюнках людей, коли чують їх

імена.

Учні разом співають пісню.

Учні співають пісню та змінюють імена, показуючи на членів власної

родини.

2.5 Розвиток навичок письма (WB, ex. 1 p. 14)

Page 21: Teachers book1

Учні ще раз називають героїв, яких вони зустріли в підручнику.

Учні обирають відповідь на запитання та записують її у робочий

зошит.

Учні в парах запитують та відповідають на запитання вправи.

Вчитель перевіряє правильність написання та просить окремих учнів

зачитати запитання та відповіді.

2.6 Фонетична зарядка (PB, Unit 2, Lesson 2, ex. 5 p.25)

Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює звук [e].

Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

Учні волонтери зачитують слова самостійно.

Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

2.7 Робота в робочих зошитах (WB, ex. 2 p.14)

Учні самостійно виконують завдання вправи. Вчитель перевіряє правильність написання.

Учні в парах перевіряють вправу, називаючи слова і вказуючи на

малюнки.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями та їх фотографіями.

Домашнє завдання

(PB, Unit 2, Lesson 2, ex. 6 p. 25) Учні відтворюють у зошиті речення вправи.

Урок 12

Тема: Meet my family. Lesson 3.

Цілі: закріпити лексику теми «Моя родина» та вивчити нові лексичні одиниці; вивчити спеціальне запитання “Who…?” та вміти застосовувати його у питаннях в Present Simple; розповідати вірш про бабусю та дідуся;

вивчити звук [ʌ] та закріпити його у читанні слів і речень; відтворювати

речення у зошиті.

Мовний матеріал: Meet … Who is this?, grandfather, grandmother, uncle, baby.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, фотографії членів

родини дітей та їх друзів \ сімейні фотоальбоми, флеш – карта зі звуком [ʌ], фотографія «друга» вчителя та його родини.

Page 22: Teachers book1

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями, показує на фотографії родини та називає членів родини (додаючи нових героїв - grandfather, grandmother, uncle, baby) (This is

my…. ). Вчитель знайомить дітей з фотографією свого «друга» та представляє його \

її (This is my friend… Meet his \ her family too). Показуючи на фотографію родини друга, вчитель запитує учнів (Who is this?), а учні здогадуються та

відповідають (This is his \ her father \ mother…etc). Вчитель робить висновки та узагальнює (This is ___’s father\ mother…etc).

1.2 Представлення родини

Учні показують фотографії та називають членів своєї родини. Вчитель бере

декілька фотографій у різних дітей та запитує їх про сім’ю (Is this your mother\ father….Who is this?) та очікує на відповідь (Yes, he is\ No, he isn’t;

Yes, she is\ No, she isn’t. This is me father\ mother…etc ).

1.3 Введення в іншомовне середовище Вчитель просить учнів показати фотографії тих членів родини,які він називає

(Show me your mother\ father…grandmother\ uncle\ grandfather\ baby brother…etc).

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нового лексичного матеріалу (PB, Unit 2, Lesson 3, ex. 1 p. 26)

Учні розглядають малюнки та повторюють за вчителем нові слова. Учні прослуховують вдруге та показують на малюнки. Вчитель

просить учнів волонтерів прочитати слова, а клас повторює за ними. Вчитель запитує учнів про їх бабусь та дідусів (What’s your

grandmother’s name? What’s your grandfather’s name?).

2.2 Аудіювання (PB, Unit 2, Lesson 3, ex. 2 p.26)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони

там бачать.

Учні слухають діалог та слідкують у книзі.

Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах (2 учні).

Учні представляють діалог на клас.

Учні складають аналогічні діалоги про себе зі своїми фотоальбомами \

фотографіями.

2.3 Говоріння (PB, Unit 2, Lesson 3, ex.3 p.26)

Page 23: Teachers book1

Учні разом з вчителем зачитують діалог в підручнику. Учні називають членів родини, з якими їм потрібно скласти діалоги.

Учні в парах складають діалоги за зразком. Учні представляють свої діалоги в класі.

2.4 Вивчення вірша (PB, Unit 2, Lesson 3, ex.4 p.27)

Вчитель просить учнів описати фотографії та назвати членів родини.

Вчитель запитує в учнів про те, як часто вони зустрічаються зі своїми

дідусем\ бабусею, де вони живуть та що полюбляють (How often do you visit your grandparents? How many grandmothers \ grandfathers have you

got? Where do they live? What do they like? Do you love your grandmother \ grandfather?).

Учні слухають вірш та показують на малюнках членів родини.

Вчитель пояснює учням лагідні скорочення (father- pa\ mother – ma) та

питає про аналог в українській мові.

Вчитель запитує учнів про те, як бабуся\ мати… лагідно їх називають та навпаки.

Учні разом з вчителем розповідають вірш.

Учні- волонтери розповідають вірш посередині класу та показують на власні фотографії.

2.5 Розвиток навичок письма (WB, ex. 1 p. 15)

Учні називають лексичні одиниці, які вони вивчили на тему «Родина».

Учні з’єднують малюнки зі словами та перевіряють правильність

написання в парах.

Вчитель перевіряє правильність написання та просить окремих учнів зачитати слова.

2.6 Фонетична зарядка (PB, Unit 2, Lesson 3, ex. 5 p.27)

Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює новий звук.

Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

Учні волонтери зачитують слова самостійно.

Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

2.7 Робота в робочих зошитах (WB, ex. 2 p.15)

Учні самостійно виконують завдання вправи. Вчитель перевіряє правильність написання.

Учні в парах перевіряють вправу, читають запитання та відповідь до нього.

Page 24: Teachers book1

Учні в парах складають аналогічні запитання та відповіді про інших членів родини, показуючи при цьому на власні фотографії.

Вчитель просить окремих учнів продемонструвати діалог.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями та їх фотографіями. Вчитель називає з

учнями нові слова та питання, які вони вивчили. Вчитель з учнями

розповідають вірш та прощаються з героями підручника.

Домашнє завдання (PB, Unit 2, Lesson 3, ex. 6 p. 27)

Учні відтворюють у зошиті вираз вправи.

Урок 13

Тема: Meet my family. Lesson 4.

Цілі: вміти запитати та відповісти про справи людини \ її друзів та членів родини; повторити та закріпити лексичний матеріал теми «Моя сім’я»;

вивчити пісню про родину; вивчити звук [k] та закріпити його у читанні слів і речень; відтворювати речення у зошиті; повторити дієслова руху та

продемонструвати їх .

Мовний матеріал: How is your … ? He / She is fine, Jack, grandma, granny,

grandpa.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, фотографії членів

родини дітей та їх друзів, сімейні фотоальбоми.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи (How are you?) та справи їх родин (How is your sister\ mother…?). Вчитель пояснює утворення

лагідних скорочень (grandmother= grandma\ granny; mother= mummy; father= daddy; grandfather= grandpa) та запитує про відповідні еквіваленти на українській мові. Вчитель запитує про справи членів родини,

використовуючи лагідні скорочення (How’s your granny\ mummy…etc).

1.2 Представлення родини

Учні показують фотографії та називають членів своєї родини за допомогою лагідних скорочень (This is my mummy…etc).

Page 25: Teachers book1

1.3 Введення в іншомовне середовище

Вчитель просить учнів показати фотографії тих членів родини,які він називає (Show me your granny\ grandpa…etc).

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання (PB, Unit 2, Lesson 4, ex. 1 p.28)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони

там бачать.

Учні слухають діалог та слідкують у книзі.

Після того, як учні прослухали вправу, вчитель запитує про справи

сестри Білла (How is Bill’s sister?), а учні відповідають (She is fine).

Учні слухають діалог вдруге та повторюють фрази.

Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах (2 учні).

Учні представляють діалог на клас.

Учні складають аналогічні діалоги про себе.

2.2 Говоріння (PB, Unit 2, Lesson 4, ex.2 p.28)

Учні разом з вчителем зачитують діалог в підручнику. Учні називають членів родини, з якими їм потрібно скласти діалоги.

Учні в парах складають діалоги за зразком. Учні представляють свої діалоги в класі.

2.3 Гра «Welcome to Mr. Brown! »

Учням заздалегідь лунають ролі: тато, мама, діти містера Брауна, гості. Суть гри: сім'я містера Брауна повинна зустріти гостей, запитати як справи та

дізнатися інформації про їх родину. 2.4 Вивчення пісні (PB, Unit 2, Lesson 4, ex.3 p.29)

Вчитель просить учнів описати фотографії та здогадатися імена членів

родини. Вчитель пояснює учням переклад словосполучення “coming for tea”, демонструє значення та просить учнів повторити.

Учні слухають пісню та показують на малюнках людей, коли чують їх назви.

Учні разом співають пісню.

2.5 Розвиток навичок письма (WB, ex. 1 p. 16)

Учні ще раз називають героїв, яких вони зустріли в підручнику.

Учні обирають запитання та відповідь на запитання та записують їх у

робочий зошит.

Учні в парах запитують та відповідають на запитання вправи.

Page 26: Teachers book1

Вчитель перевіряє правильність написання та просить окремих учнів зачитати запитання та відповіді.

2.6 Фонетична зарядка (PB, Unit 2, Lesson 4, ex. 4 p.29) o Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює звук [k] у

словосполученні “ck”.

o Учні слідкують та читають вправу за вчителем. o Учні волонтери зачитують слова самостійно.

o Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

2.7 Робота в робочих зошитах (WB, ex. 2 p.16)

Вчитель разом з учнями повторює дієслова руху у вправі та демонструє слова.

Учні грають в гру “Simon says” з дієсловами вправи.

Учні самостійно виконують завдання вправи. Вчитель перевіряє

правильність написання.

Учні в парах перевіряють вправу, називаючи слова і вказуючи на

малюнки.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями та їх фотографіями. Сім’я Браунів

прощається зі своїми гостями.

Домашнє завдання

(PB, Unit 2, Lesson 4, ex. 5 p. 29) Учні відтворюють у зошиті речення вправи.

Урок 14

Тема: Meet my family. Lesson 5.

Цілі: вміти запитати про родинний зв'язок; вміти запитати та відповісти про

свій вік, своєї родини та друзів; повторити та закріпити лексичний матеріал теми «Моя сім’я»; вивчити пісню «Скільки тобі років?»; повторити

займенники “he \ she” та закріпити їх застосування у реченнях та розповідях про родину; розвивати навички читання та намалювати малюнок до прочитаної історії.

Мовний матеріал: How old are you? I am seven.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з

особовими займенниками “he \ she” та малюнками \ фотографіями до них.

Хід уроку:

Page 27: Teachers book1

1. Початок уроку

1.1 Привітання Вчитель вітається з учнями та запитує їх про вік та самопочуття. Вчитель запитує в учнів про їх родину.

1.2 Введення в іншомовне середовище

Вчитель просить учнів показати фотографії тих членів родини,які він називає (Show me your mother\ father…etc).

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання (PB, Unit 2, Lesson 5, ex. 1 p.30)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони там бачать.

Учні слухають діалог та слідкують у книзі.

Учні слухають діалог вдруге та повторюють фрази.

Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах (4 учні).

Учні представляють діалог на клас.

2.2 Гра «Розкажи про себе» Учні по черзі виходять до дошки і малюють предмети, значки, пишуть

цифри, слова, що стосуються їхньої біографії. (Наприклад, цифри можуть вказувати не лише вік учня, а і його зріст, номер будинку, розмір взуття, а малюнками можна зобразити своє хобі, знак Зодіаку, професії батьків,

назву міст чи країн, які відвідали, назву місяця чи пори року в яку народився тощо). Решта учнів повинна здогадатися за допомогою

запитань, яка інформація «зашифрована» на дошці.

2.3 Вивчення пісні (PB, Unit 2, Lesson 5, ex.2 p.31)

Учні слухають пісню та показують на малюнках людей, коли чують їх

запитання.

Вчитель пояснює учням вираз “that’s my age”.

Учні разом співають пісню.

Вчитель запитує про вік учнів. Учні співають пісню, використовуючи

свій вік.

2.4 Розвиток навичок письма (WB, ex. 1 p. 17)

Учні самостійно обводять літери та записують запитання та відповіді.

Учні разом з вчителем зачитують вправу.

Вчитель перевіряє правильність написання та просить окремих учнів

зачитати запитання та відповіді вправи.

Page 28: Teachers book1

2.5 Закріплення граматичного матеріалу. Особові займенники “he” \

“she” (PB, Unit 2, Lesson 5, ex. 3 p.31)

Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює різницю між особовими займенниками.

Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

Вчитель показує малюнки \ фотографії різних людей. Учні описують

малюнки \ фотографії за зразком вправи, використовуючи особові займенники “he \ she”.

Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

2.6 Робота в робочих зошитах (WB, ex. 2, p.17)

Учні самостійно виконують завдання вправи (зачитують текст та малюють малюнок про прочитане). Вчитель перевіряє правильність

написання.

Учні в парах перевіряють вправу, читаючи речення і вказуючи на

малюнки.

2.7 Розвиток навичок письма (WB, ex. 3, p.17)

Учні самостійно виконують завдання вправи. Вчитель перевіряє правильність написання.

Учні в парах перевіряють вправу, читаючи речення.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями та їх фотографіями.

Домашнє завдання

(PB, Unit 2, Lesson 5, ex. 4 p. 31) Учні відтворюють у зошиті слова та речення вправи.

Урок 15

Тема: Meet my family. Lesson 6.

Цілі: вміти запитати та відповісти про вік людини \ її друзів та членів

родини; повторити та закріпити лексичний матеріал теми «Моя сім’я»; вивчити пісню та повторити числівники 1-10; розвивати навички читання; відтворювати речення у зошиті; грати в гру на закріплення числівників.

Мовний матеріал: How old is he / she? He / She is five, dad, mum, candle.

Page 29: Teachers book1

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з числівниками 1-10, малюнок зі словом “candle”, малюнок з тортом та

свічками, іграшка Смайлі, набір з 4 карток для учнів.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи (How are you?) та справи їх родин (How is your sister\ mother…?). Вчитель просить учнів здогадатися вік Смайлі, відповідно до малюнка торта зі свічками на дошці. Вчитель

запитує Смайлі про його вік (How old are you?) та відповідає, імітуючи його голос. Вчитель запитує дітей про їх вік (How old are you?), а учні

відповідають. Вчитель запитує дітей про вік їх друзів. Учні запитують інформацію про вік один одного та друзів.

1.2 Введення в іншомовне середовище

Вчитель показує учням флеш-карти з числівниками «1 -10» та просить учнів назвати їх. Учні волонтери займають місце вчителя та показують флеш-

карти, в той час як інші діти називають цифри.

1.3 Гра «Склади оповідання про себе» Учні готують набір з чотирьох карток, що складають історію для кожного учня (I’m Tim. I’m 7. I have a brother…and 2 uncles. My friend is Igor. He is

5…etc). Учні працюють у групах по троє. Вчитель перемішує картки і роздає по 4 кожному. Завдання полягає в тому, щоб зібрати 4 картки з одного

комплекту. Учні роблять це, описуючи по черзі одну картку. Той, хто вважає, що картка належить до його історії, забирає її. Тепер його черга описати

картку і т.д. по колу. Гра продовжується поки всі учні не заберуть свої картки. Учні розкладають картки та розповідають свої історії.

2. Основна частина уроку

2.1 Говоріння (PB, Unit 2, Lesson 6, ex. 1 p.32)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони там бачать.

Вчитель запитує учнів, як вони святкують власні дні народження, чим

пригощають гостей та яку пісню їм зазвичай співають (How do you celebrate your birthday? (with family and friends), What do you like eating

or cooking on this day? (chocolate cake), what do friends sing for you on your birthday? (Happy birthday to you), What presents do you like to

receive? (toys, books…etc)). Вчитель пояснює, що у Смайлі сьогодні день народження і йому вже 7 (Today is Smiley’s birthday! He is 7!)

Page 30: Teachers book1

Вчитель заохочує учнів заспівати йому пісню “Happy birthday”. Діти виконують пісню та вітають Смайлі.

Учні читають приклад діалогу у вправі та показують на відповідний малюнок.

Учні в парах утворюють аналогічні діалоги про інші малюнки. Вчитель

запрошує волонтерів представити свої діалоги.

2.2 Закріплення вивченого лексичного та граматичного матеріалу (PB, Unit 2, Lesson 6, ex.2 p.32)

Вчитель пояснює умови гри (Перед учнем ставиться умовна кількість

предметів. Учень повинен відгадати скільки предметів на столі. Виграє

той, хто за допомогою перших дотиків відгадає кількість).

Вчитель спочатку демонструє гру з декількома учнями, а потім учні в

парах грають в дану гру.

2.3 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 1 p. 18) Учні разом з вчителем зачитують приклад вправи. За допомогою прикладів

та малюнків, учні в парах складають діалоги. Вчитель перевіряє разом з класом.

Учні самостійно записують запитання та відповіді до них. Вчитель перевіряє правильність написання та просить окремих учнів

зачитати діалоги вправи.

2.4 Вивчення лічилки (PB, Unit 2, Lesson 6, ex.3 p.33)

Вчитель просить учнів описати фотографію та здогадатися скільки

дівчинці років. Вчитель демонструє малюнок з новим словом “candle”, називає його та просить учнів повторити.

Вчитель просить учнів порахувати кількість свічок на малюнку.

Учні слухають лічилку та рахують свічки у книзі.

Учні разом говорять лічилку, індивідуально та по парах.

2.5 Розвиток навичок письма (WB, ex. 1 p. 18)

Учні називають предмети, які зображені на малюнках вправи.

Учні в групах рахують предмети, називають їх загальну кількість.

Учні самостійно записують та з’єднують малюнок з відповідним

числом.

Вчитель перевіряє правильність написання та допомагає за

необхідністю.

2.6 Розвиток навичок читання (PB, Unit 2, Lesson 6, ex. 4 p.33)

o Учні самостійно чи в парах зачитують речення вправи.

Page 31: Teachers book1

o Учні разом з вчителем читають речення та показують на відповідні малюнки у підручниках.

Вчитель просить окремих учнів зачитати речення вправи.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями. Смайлі прощається зі своїми друзями.

Домашнє завдання

(PB, Unit 2, Lesson 6, ex. 5 p. 33) Учні відтворюють у зошиті речення вправи.

Урок 16

Тема: Now I can. Lesson 7.

Цілі: повторити та закріпити вивчений матеріал; вміти запитати та відповісти про вік людини \ її друзів та членів родини; повторити числівники 1-10;

розвивати навички читання; відтворювати речення у зошиті; грати в гру на закріплення числівників; вміти описувати власну родину; повторити Родовий

відмінок; повторити присвійні займенники “he”, “she”.

Мовний матеріал: Who is this?

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з числівниками 1-10, м’яч, іграшки дітей.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

1.2 Введення в іншомовне середовище За допомогою гри учні тренують правило називати третю особу однини дієслова «бути». Кожен учень приносить по одній іграшці (всі іграшки –

істоти), вчитель пропонує кожному учню придумати ім’я своїй іграшці та вік. Після цього кожен учень представляє на клас свою іграшку (He is Teddy. He

is 7. He is my friend. He has a big family…etc).

1.3 Гра «Who knows the colours best»

Вчитель називає колір. Учні піднімають предмет відповідного

кольору. Якщо хтось помилився, його команда отримує мінус.

Перемагає та команда, в якої найменше мінусів.

Page 32: Teachers book1

Клас ділиться на дві команди. Вчитель по черзі запитує обидві команди : “What is white?”. Учні відповідають “The clock is white”

тощо. Перемагає та команда, яка складе найбільше речень.

На столі розкладені іграшки різних кольорів. Вчитель пропонує

одному учню задумати будь-яку іграшку. Інші гравці повинні

відгадати її. Спочатку вони відгадують колір (Is it red?...etc). Потім учні відгадують іграшку (Is it a mouse…etc?). якщо учень не

помиляється, він стає ведучим і гра триває. 2. Основна частина уроку

2.1 Закріплення граматичного матеріалу. Числівники (PB,

Unit 2, Lesson 7, ex. 1 p.34)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони

там бачать.

Вчитель зачитує приклад, а учні повторюють.

Учні в парах рахують та називають числа. Вчитель перевіряє роботу в

парах.

Учні-волонтери називають приклади на клас.

Учні складають власні приклади за зразком вправи. Учні в групах

називають свої приклади та виконують завдання.

2.2 Закріплення вивченого лексичного («Моя родина») та граматичного матеріалу (Possessive Case) (PB, Unit 2, Lesson 7, ex.2 p.34)

Вчитель за допомогою флеш-карт повторює з учнями лексичні одиниці

«Моя родина».

Гра «Шибениця» (для повторення лексичних одиниць теми «Моя

родина»). Вчитель задумує слово (father, mummy…etc) і пише на дошці стільки рисочок, скільки літер у слові. Учні повинні відгадати літери, з

яких складається це слово. Якщо вони називають правильну літеру, вчитель вписує її на відповідне місце. Якщо ж літера неправильна,

вчитель додає по одному елементу до шибениці. Якщо учні здогадаються, яке слово загадав вчитель - вони перемогли. Той учень,

який відгадав слово, стає ведучим і гра продовжується.

Вчитель разом з учнями зачитує приклад вправи. Учні в парах

складають речення за зразком. Учні в довільному порядку називають один одному спочатку тільки номер, а його партнер повинен назвати

речення до відповідного номера.

Учні записують речення. Вчитель перевіряє правильність написання.

2.3 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 1 p. 19) Учні разом з вчителем зачитують приклад вправи. Учні самостійно

записують імена. Вчитель перевіряє разом з класом.

Page 33: Teachers book1

2.4 Розвиток навичок читання (PB, Unit 2, Lesson 7, ex.3 p.34)

Учні разом з вчителем читають слова. Вчитель просить учнів – волонтерів зачитати слова. Учні в парах по черзі зачитують слова.

2.5 Розвиток навичок говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 2, Lesson 7, ex.4 p.35)

Вчитель просить учнів назвати числівники, які вони бачать та назвати скільки дітям років.

Вчитель разом з учнями зачитують приклад діалогу.

Учні в парах складають аналогічні діалоги.

Вчитель перевіряє правильність та допомагає учням за необхідністю.

2.6 Робота з робочим зошитом (WB ex. 2 p.19)

o Учні самостійно чи в парах зачитують речення вправи, вставляючи слова .

o Учні разом з вчителем читають речення та показують на відповідні малюнки у підручниках.

o Вчитель просить окремих учнів зачитати речення вправи.

2.7 Гра «Відгадай хто?» (PB, Unit 2, Lesson 7, ex.5 p.35)

Учні розглядають малюнок та описують його. Учні – волонтери

зачитують слова вправи.

Вчитель пояснює учням умови гри (вчитель закриває одному учневі очі

за допомогою шарфа. Учень із закритими очима стає ведучим, рухається по класу та ловить своїх однокласників. Коли він \ вона

спіймає когось – називає ім’я. якщо ведучий вгадав однокласника, вони змінюють ролі і гра продовжується).

2.8 Говоріння (PB, Unit 2, Lesson 7, ex.6 p.35)

Вчитель зачитує приклад вправи та заповнює прогалини інформацією про себе. Учні в парах, в групах та класом розповідають про свої сім’ї.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.

Домашнє завдання

(WB ex. 3 p.19) Учні самостійно виконують завдання вправи - записують речення, відповідно

до малюнків.