Report copyright - LIX Vilniaus aukcionasBūrėja ~1930, kart., al., 44 x 33,5 1850 Eur 29. Kazys Šimonis (1887–1978) Mergaitė [1939], kart., temp., 44 x 36,3 Sign. AK: KŜ 1900 Eur Paveiksle pavaizduota
Please pass captcha verification before submit form