kÜreselleŞmenİn İstİhdama etkİlerİ

of 35/35
KÜRESELLEŞMENİN İSTİHDAMA ETKİLERİ Erdal APAÇIK Enerji Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası Genel Sekreteri

Post on 09-Jan-2016

104 views

Category:

Documents

0 download

Embed Size (px)

DESCRIPTION

KÜRESELLEŞMENİN İSTİHDAMA ETKİLERİ. Erdal APAÇIK Enerji Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası Genel Sekreteri. ENERJİDE KALKINMA VE İSTİHDAM. İŞGÜCÜ PİYASALARINDAKİ DEĞİŞİM ESNEK ÜRETİM SİSTEMLERİNİN İSTİHDAMA ETKİSİ NEOLİBERAL POLİTİKALARIN İSTİHDAMA ETKİSİ. FORDİST ÜRETİM. - PowerPoint PPT Presentation

TRANSCRIPT

  • KRESELLEMENN STHDAMA ETKLERErdal APAIKEnerji Sanayi ve Maden Kamu Emekileri SendikasGenel Sekreteri

  • ENERJDE KALKINMA VE STHDAMGC PYASALARINDAK DEM

    ESNEK RETM SSTEMLERNN STHDAMA ETKSNEOLBERAL POLTKALARIN STHDAMA ETKS

  • FORDST RETM 2. Dnya sava sonras kapitalizm lokomotif sektrlerinde retim srecinin nemli bileeni, bant sistemi olmutur. Fabrikalarda bant sistemine dayal kitlesel retim gerekletirilmitir. Fordizm olarak ifade edilen bu sistemde standartlatrlm mallarn zelletirilmi makineler ile retimi gerekletirilmitir. Kitlesel retim, retim maliyetlerinde nemli d salamtr.

  • FORDST RETMAltn a olarak adlandrlan bu dnem, makro ekonomik politikalarn, sosyal politikalarn ve igc piyasas dzenlemelerinin temelini oluturduu siyasi istikrar, ekonomik byme, tam istihdam ve gl sosyal gvenceler ile zdelemitir.

  • ALTIN A FORDST RETM-KEYNESYEN POLTKALAR GC ZELLKLER1-NTELKL GC2-YARI NTELKL GC3-YKSEK NTELKL GC (BEYAZ YAKALI)

  • 1970li yllarn ortalarnda dnya kapitalizmi petrol krizi nin de tetikledii ekonomide durgunluk, den kr oranlar, piyasann taleplerini karlayamama eklinde gerekleen KRZ yaamtr.Kapitalizmin krizine rettii yantlarn biri ise den kr oranlarn ykseltmeye ynelik emek sreci ve i organizasyonlarndaki dnm zorlamalar oldu.

  • KAPTALST KRESELLEMENN HIZLANMASIYLA BRLKTE GC PYASASINDA TEMEL ELM ELK ETMTR MALAT SANAYNDE STHDAMIN DARALMASIDK NTELKL GCNE OLAN TALEBN GERLEMESCRET ETSZLNDEK ARTILAR

  • Yaygn ekilde kreselleme sreci olarak ifade edilen bu dnemin iin istihdam asndan u temel gelimeleri gze arpmaktadr. malat sektrnn istihdam kapasitesi dmektedir.Hizmet sektrnn istihdam yaratmadaki pay artmaktadr ve igcne olan talep mavi yakallardan beyaz yakallara kaymaktadr.Kadn ve ocuk emeinin emek piyasalarndaki pay artmaktadr.Kayt d, enformel istihdam hem gelimi hem de gelimekte olan lkelerde hzla yaygnlamaktadr.Taeronlama ve fason retime bal olarak merkez-evre igc eklinde ikili bir emek piyasas olumaktadr.Tam gn alma giderek yerini part-time ve ar zerine almaya brakmaktadr. gvencesinden yararlanan ekirdek ii says hzla azalrken, eperdeki ii says hzla artmakta ve i bulabilme kaygsn srekli duymaktadr.sizlik tm lkelerde yapsallaarak, alanlar zerinde nemli bir bask unsuruna dnmektedir.

  • TRKYEDE DURUM

  • TRKYEDE DURUM

  • GEC STHDAM Uygulamada geici istihdam en yaygn biimleri, szlemeli istihdam ve taeron sistemidir. 1980li yllarn ortalarndan itibaren geici istihdamn bir biimi olan szlemeli almann zellikle kamu kesiminde zelletirme kapsamna alnan iletmelerde yaygn biimde uyguland bilinmektedir. zelletirme sreciyle birlikte ncelikli nitelikli alanlarn szlemeli statde istihdam gerekletirilirken bu kapsam geniletilmitir.

  • GEC STHDAM Taeron i ilikisi zelletirilen tm iletmelerde yaygn olarak kullanlan istihdam biimidir..Kreselleme srecinde artn yaand dier bir istihdam tr ksmi sreli istihdamdr.Kreselleme sreciyle birlikte rekabet yeteneini ykseltmek ve piyasa koullarna uyum salayabilmek iin iletmeler esnek retim ve esnek istihdam biimlerine ynelirken, kreselleme srecine zg yeni bir sorunun yani kayt d ekonomi ve bu balamda kayt d istihdam sorununun ortaya kt grlmektedir.

  • SZLKResmi verilere gre, Trkiyede ak isizlik oran %10lar seviyesindedir. Ancak Yaplan hesaplamalara, igc ve isiz saysna, ARAMAYIP BAI YAPMAYA HAZIR OLANLAR LE MEVSMLK ALIANLAR ilave edilmesi durumunda %21ler seviyesinde olduu grlmektedir.niversite mezunlarnn arasnda isizlik son yllarda artmaktadr. 1989 ylnda niversite mezunlar arasndaki isizlik %3,6, 1998 ylnda %8,4, 2002 ylnda %12,6 dzeyine ykselmitir.Bu sonular ciddi bir sorunla kar karya olduumuzu gstermektedir.

  • SZLKDnemin TSK bakan 16 Eyll 2003 tarihli Ekonomik Sosyal Konsey toplantsnda Babakana bakarak; ihtilali ordular deil, isizler yapar. Bu en byk tehlike bunu engelleyin! demitir.Ar isizlii bir tehdit olarak gren sermaye, isizlii tamamen yok edilmesini istemez.

  • SZLKTSAD 1 Mays 2003 tarihinde kamuoyuna sunmu olduu raporunda isizliin lkenin bir numaral sorunu olduu belirtilmi ve isizliin kabul edilebilir seviyeye indirilmesi gerektiini sylerken u nermeleri sralamtr:

  • SZLKzel sektr istihdam yaratmas iin devlet tarafndan iktisadi ve hukuki ynden desteklenmelidir; igc maliyetleri drlmeli, vergi ve primler sermaye lehine azaltlmal, kdem tazminat uygulamas, fazla mesai dzeni kaldrlmaldr;i gvencesi uygulamasndan vazgeilmelidir; yabanc sermayenin daha ok ekilebilmesi iin gerekli yasal dzenlemeler gerekletirilmeli, yargda ve brokraside kkl reformlara gidilmelidir; IMF programlar karal bir ekilde uygulanmal, zelletirmelere hz verilmelidir, kamu istihdam azaltlmaldr; isizler eitilmeli, firmalar istihdama tevik edilmelidir. (2003)

  • SZLKSermayenin isizlii azaltmak zere nerdii, devletin de harfiyen ve sratle yaama geirdii neriler,en dk cretli i,sendikasz iletme,sosyal haklar tasfiye edilmi kurum,sosyal gvenliin adnn bile anlmad fabrika anlamna gelmektedir.

  • NEOLBERALZMN KAMUNUN TASFYES Yeni liberal politikalarn hedeflerinden biri de dnya ekonomilerinin tek bir pazara dntrlmesidir. Bunun iin; a) Kamu hizmetleri tekelinin uluslararas tekellere devredilmesi,b) Emek piyasalarnn esnekletirilmesi ve emek rgtlerinin kazanmlarnn kaldrlmas,iki temel strateji olarak belirmektedir.Bunun sonucu olarak kamu kurum ve kurulular; klmekte, paralanmakta ve zelletirilmektedir. Toplumun temel ihtiyalarn karland kamu hizmetlerine ayrlan pay dmektedir.

  • Grafik1

    17.58.1

    12.35.3

    15.23.9

    24.310.4

    21.38.2

    14.66.2

    9.13.2

    14.67.5

    15.46.9

    21.47.8

    15.23.9

    stihdama Oran(%)

    Nfusa Oran(%)

    lkeler

    Oran

    Seilmi lkelerde Kamu Emekisi Saylarnn stihdama ve Nfusa Oran

    temel ekonomik

    EK : V

    TEMEL EKONOMK BYKLKLER

    1999 Ger. Tah.1999 Gerekleme20012002200320042005

    HEDEFGEREK.HGHGHGTH

    GSMH (Milyon YTL)83,12478,242153405176484280551273463354575356681419692424129480963

    BYME ORANI (Yzde)-2.0-6.44.5-9.54.07.85.05.95.010.05.0

    GSMH DEFLATR (Yzde)60.056.218.055.346.043.824.422.511.98.18.0

    TEFE ORTALAMA (Yzde)52.253.115.261.645.650.125.225.610.010.710.3

    TEFE YILSONU (Yzde)57.062.910.088.631.030.817.413.912.013.58.0

    TFE ORTALAMA (Yzde )63.964.919.554.446.445.024.725.313.710.79.6

    TFE YILSONU (Yzde)64.068.812.068.535.029.720.018.412.010.08.0

    HRACAT (Milyar Dolar)26,00026,5883100031334320003508139.447.351.562.00.071.0

    THALAT (Milyar Dolar)40,20040,6925450041399455004950155.669.375.095.50.0104.0

    DI TCARET AII (Milyar Dolar)-14,200-14,10423500100651350014420-16.2-22.1-23.5-33.5-33.0

    bte gsmh

    2003, 2004 ve 2005 YILLARI BTELER (*)

    Trilyon TLGSMH'ya ORANI %BTE PAYI

    200220032004200320042005200320042005

    B..GB..GTTeklifKB..GB..GTTKB..GB..GTTK

    HARCAMALAR39.537.235.733.632.3100.0100.0100.0100.0100.0

    Faiz Hari Harcama21.220.820.019.820.653.655.956.059.063.7

    Personel Giderleri6.57.06.86.96.716.518.719.020.520.9

    Sosyal Gv.Kur. Devlet Primi0.90.90.90.91.02.22.52.42.82.9

    Mal ve Hizmet Almlar3.53.12.92.93.08.88.38.08.59.2

    Faiz Harcamalar18.316.415.713.811.746.444.144.041.036.3

    Cari Transferler6.67.06.56.66.816.618.818.319.720.9

    Sermaye Giderleri2.32.11.51.62.15.95.64.34.86.5

    Sermaye Transferleri0.00.00.10.10.20.10.10.30.30.7

    Bor Verme0.90.60.80.50.62.21.62.21.51.8

    Yedek denekler0.50.10.50.30.21.90.32.01.10.90.0

    GELRLER26.726.024.825.626.3100.0100.0100.0100.0100.00.0

    Vergi Gelirleri22.621.521.221.322.284.482.985.483.084.40.0

    Vergi D Gelirler3.83.53.33.73.514.113.413.414.313.20.0

    Sermaye Gelirleri0.20.10.10.10.20.90.50.50.60.70.0

    Alnan Ba ve Yardmlar0.00.40.00.30.00.11.40.01.30.10.0

    Alacaklardan Tahsilatlar0.00.00.00.00.00.00.00.00.00.00.0

    Katma Bte Geliri

    BTE AII000000.10.50.20.20.4

    FAZ HAR FAZLA00000-12.7-11.3-10.9-8.0-6.1

    Not: B..=Balang denei, T=Teklif, G=Gerekleme, GT=Gerekleme Tahmini.

    GSMH 2004 gerekleme tahmini; 2005 Program.

    (*) Analitik Bte Snflandrmasna gredir. Gelir rakamlar red ve iadeler hari tutarlardr.

    bte denekleri

    EK: VII2.62

    3.04

    GENEL BTEYE DAHL DARELERN DENEKLER3.5

    (BN YTL)

    gl sevdiimGSMH

    200320042005200320042005200320042005

    DARELERB..GB..TGereklemeB..TahminGereklemeB..Tahmin

    1TRKYE BYK MLLET MECLS2162402014342360062832750.14%0.16%0.18%0.06%0.07%0.08%

    2CUMHURBAKANLII236801703727922312530.01%0.02%0.02%0.00%0.01%0.01%

    3SAYITAY495183293953598543190.02%0.04%0.03%0.01%0.02%0.02%

    4ANAYASA MAHKEMES37793041538160170.00%0.00%0.00%0.00%0.00%0.00%

    5BABAKANLIK6661721012583103544213057520.72%0.69%0.84%0.28%0.29%0.37%

    6DEVLET PLANLAMA TEKLATI3534624341787251182600.02%0.05%0.08%0.01%0.02%0.03%

    7HAZNE MSTEARLII7313191968336892741528086116234148.65%49.45%39.34%19.16%20.79%17.15%

    8DI TCARET MSTEARLII645255638267216769040.04%0.04%0.05%0.02%0.02%0.02%

    9DANITAY158851457316287191110.01%0.01%0.01%0.00%0.00%0.01%

    10YARGITAY279742752225833291590.02%0.02%0.02%0.01%0.01%0.01%

    11DEVLET STATSTK ENSTTS556165040048267521820.04%0.03%0.03%0.01%0.01%0.01%

    12DYANET LER BAKANLII77029286201097683411220410.61%0.65%0.72%0.24%0.27%0.31%

    13TAPU VE KADASTRO GEN. MD.1599901686221916692897650.12%0.13%0.19%0.05%0.05%0.08%

    14DEVLET METEOROLOJ LER GN. MD.580445080568140789460.04%0.05%0.05%0.01%0.02%0.02%

    15ADALET BAKANLII10838311125813129495715925490.80%0.86%1.02%0.32%0.36%0.45%

    16MLL SAVUNMA BAKANLII10209250884129610011847109770676.29%6.68%7.06%2.48%2.81%3.08%

    17LER BAKANLII4996095655946229577830470.40%0.42%0.50%0.16%0.17%0.22%

    18EMNYET GENEL MDRL32071793294433375473642426792.35%2.50%2.73%0.92%1.05%1.19%

    19JANDARMA GENEL KOMUTANLII18217591829811207446723748421.30%1.38%1.53%0.51%0.58%0.67%

    20SAHL GVENLK KOMUTANLII115689972601376301759980.07%0.09%0.11%0.03%0.04%0.05%

    21DILER BAKANLII5339404720995042495620980.34%0.34%0.36%0.13%0.14%0.16%

    22MALYE BAKANLII2765597328109131225038402748664320.01%15.01%17.68%7.88%6.31%7.71%

    23MLL ETM BAKANLII100308971058287112366236148822607.53%8.25%9.57%2.97%3.47%4.17%

    24BAYINDIRLIK VE SKAN BAKANLII4003569109404380706772190.65%0.29%0.44%0.26%0.12%0.19%

    25SALIK BAKANLII35687493674262455449054474752.62%3.04%3.50%1.03%1.28%1.53%

    26ULATIRMA BAKANLII3414671635343795996872650.12%0.25%0.44%0.05%0.11%0.19%

    27TARIM VE KYLER BAKANLII72037473440887701644101700.52%0.58%2.84%0.21%0.25%1.24%

    28EVRE VE ORMAN BAKANLII2637472989922958204043660.21%0.20%0.26%0.08%0.08%0.11%

    29CALIMA VE S.GVENLK BAKANLII8784968685699111272988127250064.88%7.52%8.18%1.92%3.16%3.57%

    30SANAY VE TCARET BAKANLII1218821251801907972800950.09%0.13%0.18%0.04%0.05%0.08%

    31ENERJ VE TAB K.BAKANLII1938642739871681412492960.20%0.11%0.16%0.08%0.05%0.07%

    32KLTR VE TURZM BAKANLII5266075185955335636324170.37%0.36%0.41%0.15%0.15%0.18%

    33DENZCLK MSTEARLII432643211137056453360.02%0.02%0.03%0.01%0.01%0.01%

    34GMRK MSTEARLII1246751229361427932018480.09%0.10%0.13%0.03%0.04%0.06%

    GENEL BTE TOPLAMI145527060139488824149145380153467000

    KATMA BTE TOPLAMI10907288122007951081866315578317

    TOPLAM156434348151689619159964043169045317

    HAZNE YARDIMI10485228112347771001896213573317

    KONSOLDE BTE TOPLAMI145949120140454842149945081155472000

    Not: B..=Balang denei, G=Gerekleme, T=Teklif

    (*) 2003 Bte Kanun tasarsnn 8'inci maddesi gereince deneklerden yaplacak

    1 katrilyon 281 trilyon liralk kesinti dikkate alnmamtr.

    Not: 2004 ve 2005 verileri Analitik Bte Snflandrmasna gredir.

    356,681,000424,129,000480,963,000

    200320042005

    3,346,6693,689,7545,218,465

    10,582,87112,366,23614,882,260

    13,929,54016,055,99020,100,725

    23

    8.90%10.04%11.89%

    2003 btesi

    2003 PROGRAM BTE (Milyar TL) (*)

    B..G

    HARCAMA145949120140454842

    Faiz Hari Harcama8049912081845679

    PERSONEL2803633830209473

    DER CAR92799208304393

    YATIRIM79985007179667

    TRANSFER10063436294761309

    FAZ6545000058609163

    GELRLER100782000100250427

    VERG GELRLER8595500084316169

    VERG DII GELRLER1029400010222769

    ZEL GELRLER VE FONLAR41080004019795

    KATMA BTE4250001691694

    BTE DENGES4516712040204415

    FAZ DII DENGE2028288018404748

    (*) BLG N

    Not: B..=Balang denei, G=Gerekleme.

    konsolide

    EK: IX

    KONSOLDE BTE GELRLER (*)

    (Bin YTL.)

    Deiim

    2003200420052005/2004GT

    HGHGTH%

    Konsolide Bte Gelirleri10078200010025042711453900011908200013885000016.6

    A. Genel Bte Gelirleri1003570009855873311373900011813200013684500015.8

    1. Vergi Gelirleri85955000843161699917300010047900011895000018.4100.00%100.00%100.00%

    a. Gelir, Kar ve Sermaye Kazan. z. Al. Ver.26115078257091062799000028498000300600005.530.38%28.36%25.27%

    Gelir Vergisi17196918170637611865500019768000211700007.120.01%19.67%17.80%

    Kurumlar Vergisi891816086453459335000873000088900001.810.38%8.69%7.47%

    Gelir, Kar ve Ser. Kaz. Al. Ay. Yaplamayan D. V.000000.00.00%0.00%0.00%

    b. Mlkiyet zerinden Alnan Vergiler11522081216169150000014200001270000-10.61.34%1.41%1.07%

    Gayrimenkulden Dzenli Olarak Al. V.000000.00.00%0.00%0.00%

    Net Servet z.Dzenli Olarak Alnan V.000000.00.00%0.00%0.00%

    Arazi, Veraset ve ntikal Vergisi8824256406100000700008000014.30.10%0.07%0.07%

    Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi10639661159763140000013500001190000-11.91.24%1.34%1.00%

    Mlkiyet zerinden Bir Defalk Alnan V.000000.00.00%0.00%0.00%

    Dier Dzenli Olarak Mlkiyet z.Al.Ver.000000.00.00%0.00%0.00%

    c. Dahilde Alnan Mal ve Hizmet Vergileri426777294147439050643000495620006215500025.449.65%49.33%52.25%

    Dahilde Alnan Katma Deer Vergisi160458181538954719800000189350002213000016.918.67%18.84%18.60%

    zel Tketim Vergisi223534582229924326898000264770003473000031.226.01%26.35%29.20%

    Mali Tekellerin Karlar000000.00.00%0.00%0.00%

    Belirli Hizmetlerden Alnan Vergiler000000.00.00%0.00%0.00%

    Mal Kull.,Kull. z. veya Faal. Bul. z. A.V.2240405201462516350001930000217000012.42.61%1.92%1.82%

    Mal ve Hizmetlerden Alnan Dier Vergiler2038048177097523100002220000312500040.82.37%2.21%2.63%

    d. Uluslararas Ticaret ve Muame. Al. Ver.125314151257866615388000167390002032000021.414.58%16.66%17.08%

    Gmrk Vergileri8041158893569830001200000153500027.90.94%1.19%1.29%

    thalde Alnan Katma Deer Vergisi116827451164155214347000154760001870000020.813.59%15.40%15.72%

    hracat Vergisi000000.00.00%0.00%0.00%

    thalat ve hracat Tekellerinin Karlar000000.00.00%0.00%0.00%

    Kambiyo Gelirleri000000.00.00%0.00%0.00%

    Kambiyo Vergileri000000.00.00%0.00%0.00%

    Uluslararas Tic. ve Muamelelerden A. D. V.445554775858000630008500034.90.05%0.06%0.07%

    e. Dier Vergiler1793590174680417020002060000240000016.52.09%2.05%2.02%

    Dier Vergiler000000.00.00%0.00%0.00%

    Damga Vergisi1773590170718116520002030000235000015.82.06%2.02%1.98%

    Baka Yerde Snflandrlmayan Dier V.200003962350000300005000066.70.02%0.03%0.04%

    f. dari Harlar ve c., Sanayi D Arzi S.1684980159103419500002200000274500024.81.96%2.19%2.31%

    2. Vergi D Gelirler13460149124692021366624715653000168361807.615.66%15.58%14.15%

    a. Teebbs ve Mlkiyet Geliri7519476107248168831105000128500016.30.87%1.10%1.08%

    b. Mali Olmayan Teekkl ve Kamu Mali Kur. Gel.33630523070204352811640300003780000-6.23.91%4.01%3.18%

    Devlet Paylar12805314285921811615100017400015.20.15%0.15%0.15%

    Hazine Portfy ve tirak Gelirleri1894999161009818999992932000342500016.82.20%2.92%2.88%

    KT ve DT'lerden Salanan Gelirler130000013050251410000947000181000-80.91.51%0.94%0.15%

    Merkez Bankas Safi Haslat40000122221---0.05%

    c. Dier Mlkiyet Gelirleri177415015612071236250318300034750009.22.06%3.17%2.92%

    Gayrimenkul Kiralar33000031875337500036790041500012.80.38%0.37%0.35%

    Faizler, kraz ve Tavizlerden Geri Al.14440001242310861000281500030600008.71.68%2.80%2.57%

    Menkul Kiralar1501442501000-0.00%0.00%0.00%

    d. Para Cezalar ve Cezalar20950002003173161000020220001600000-20.92.44%2.01%1.35%

    e. eitli Vergi D Gelirler700000280571614150003390000484018042.80.81%3.37%4.07%

    f. Kii ve Kurumlardan Alnan Paylar47760002418178505999819230001856000-3.55.56%1.91%1.56%

    3. Sermaye Gelirler80985150574989975160700092700052.70.94%0.60%0.78%

    a. Sabit Sermaye Varlklarnn Sat54999918365949999937000150000-0.64%0.04%0.13%

    b. Stoklarn Sat38503316475030002000-0.00%0.00%0.00%

    c. Arazi ve Maddi Olmayan Varlklarn Sat222100000200000-0.00%0.10%0.17%

    d. Deerli Katlarn Sat25600031877239500046700057500023.10.30%0.46%0.48%

    4. Alnan Balar ve Yardmlar (**)132000126761321393000131820-90.50.15%1.39%0.11%

    5. Alacaklardan Tahsilat000000.00.00%0.00%0.00%

    B. Katma Bte Gelirleri42500016916948000009500002005000111.10.49%0.95%1.69%

    NOT: H=Hedef, G=Gerekleme, GT=Gerekleme Tahmini

    (*) Rakamlar red ve iadeler dahil brt tutarlardr.

    (**) 2004 GT Tutarlar Dier zel Gelirleri de ermektedir.

    katma bte

    KATMA BTEL DARELERN DENEKLER

    (BN YTL)

    200320042005

    DARELERB..GB..GTT

    1TARIM REFORMU GENEL MDRL15332124251607726303

    2VAKIFLAR GENEL MDRL41561599734497250918

    3GENLK VE SPOR GENEL MDRL189118201134222705269657

    4KARAYOLLARI GENEL MDRL2191706274857020601203572057

    5DEVLET SU LER GENEL MD.3068982294551425028023645849

    6HUDUT VE SAHLLER SA.GEN.MD.587934154677452152

    7ORMAN GENEL MDRL290981321703330815372238

    8KY HZMETLER GENEL MDRL1510583172754516665782018669

    9PETROL LER GENEL MDRL214842113134523853

    10SOSYAL HZ.VE .E.K. GENEL MD.224993240279274614348156

    11YKSEK RETM KURULU930169282119122954

    12ANKARA NVERSTES184859203923212377272425

    13ORTA DOU TEKNK NVERSTES118339121689115033179092

    14HACETTEPE NVERSTES185982214524200596263805

    15GAZ NVERSTES137940174267164064227448

    16STANBUL NVERSTES226806249934255436327460

    17STANBUL TEKNK NVERSTES108350105741113108135529

    18BOAZ NVERSTES46359544435033871820

    19MARMARA NVERSTES92552107381103577153445

    20YILDIZ TEKNK NVERSTES47208595115259478062

    21MMAR SNAN NVERSTES25100257382887135994

    22EGE NVERSTES126729150098144450196793

    23DOKUZ EYLL NVERSTES105565126404123425174120

    24TRAKYA NVERSTES54283596616187384336

    25ULUDA NVERSTES766559911588264132492

    26ANADOLU NVERSTES6435612426275254168151

    27SELUK NVERSTES8576310794298289169924

    28AKDENZ NVERSTES56886687436757793137

    29ERCYES NVERSTES61281755986789193974

    30CUMHURYET NVERSTES51384552755636378127

    31UKUROVA NVERSTES97305110394108882140355

    Not: B..=Balang denei, G=Gerekleme, T=Teklif

    Not: Analitik Bte Snflandrmasna gredir.

    EK: VIII/B

    200320042005

    DARELERB..GB..GTT

    32ONDOKUZ MAYIS NVERSTES634058320973746108131

    33KARADENZ TEKNK NVERSTES847348111287199131736

    34ATATRK NVERSTES109526125675120112167568

    35NN NVERSTES51224642035593077561

    36FIRAT NVERSTES76321757816864690893

    37DCLE NVERSTES62707695206917487653

    38YZNC YIL NVERSTES56462596017304288012

    39GAZANTEP NVERSTES50557486684345156952

    40ZMR YKSEK TEKNOLOJ ENSTTS23372233292373031304

    41GEBZE YKSEK TEKNOLOJ ENSTTS21659204982224628276

    42HARRAN NVERSTES38070437344292054599

    43SLEYMAN DEMREL NVERSTES53289692236120590828

    44ADNAN MENDERES NVERSTES34289410793819848464

    45ZONGULDAK KARAELMAS NVERSTES33777405423913156872

    46MERSN NVERSTES41105497614694662270

    47PAMUKKALE NVERSTES39999479144315362810

    48BALIKESR NVERSTES24519277902548942492

    49KOCAEL NVERSTES834509783069312119451

    50SAKARYA NVERSTES31751461313669960666

    51CELAL BAYAR NVERSTES37801458514202863481

    52ABANT ZZET BAYSAL NVERSTES40205438194283064511

    53MUSTAFA KEMAL NVERSTES25621284352891441221

    54AFYON KOCATEPE NVERSTES31149408183545954651

    55KAFKAS NVERSTES18682235761976129636

    56ANAKKALE 18 MART NVERSTES23628283792610640570

    57NDE NVERSTES25456283982605340764

    58DUMLUPINAR NVERSTES22942312962406246093

    59GAZOSMANPAA NVERSTES27212289242919940945

    60MULA NVERSTES25695313072834841012

    61K.MARA ST MAM NVERSTES33982352753651650368

    62KIRIKKALE NVERSTES29855333013260844645

    63OSMANGAZ NVERSTES48437583185429975685

    64GALATASARAY NVERSTES12785135001378918909

    KATMA BTE TOPLAMI109072881220079510818663015578317

    YK+NVERSTELER TOPLAMI33466693888367368975405218465

    Not: B..=Balang denei, G=Gerekleme, T=Teklif

    Not: Analitik Bte Snflandrmasna gredir.B..

    200320042005

    334666936897545218465

    emekli maalar

    EK: XII

    MEMUR EMEKLLERNN YTL CNSNDEN AYLIKLARI

    DERECEARALIKOCAKMEVCUTMEVCUTTEMMUZEYLLOCAKMEVCUT2004 TEMMUZ NET AYLII (1)2005 OCAK NET AYLII2005 TEMMUZ NET AYLII (2)ARTI % (2/1)KM.

    UNVANLARNET AYLIIARTI %NET AYLIINET AYLIINET AYLIINET AYLIINET AYLIINET AYLIIARTI %

    MSTEAR1/42367.152469.192574.818.8

    GENEL MDR1/4390,400,00015.0926,840,0001,021,280,0001,128,300,0001,168,020,0001,503,480,0001,541,310,0002078.352169.242263.648.921.9

    UBE MDR-NV.1/4165,760,00056.2258,880,000285,450,000315,670,000326,820,000421,170,000431,850,000699.20736.87777.6911.265.6

    MEMUR3/8133,094,00056.3208,020,000229,440,000253,850,000262,820,000338,880,000347,500,000606.55641.43679.6712.165.7

    HZMETL7/9115,653,00056.3180,820,000199,470,000220,730,000228,540,000294,750,000302,260,000544.20576.29611.6012.465.7

    RETMEN1/4173,440,00056.2270,850,000298,640,000330,230,000341,890,000440,560,000451,720,000723.90762.53804.3111.165.6

    L VALS1/4396,160,00015.0935,820,0001,031,170,0001,139,220,0001,179,330,0001,518,030,0001,556,220,0002096.902188.492283.618.921.9

    KAYMAKAM1/4299,680,00056.0467,570,000515,350,000569,560,000589,640,0001,032,020,0001,058,020,0001477.601545.281616.349.465.4

    HAKM - 1.SINIF1/4420,160,00015.0973,220,0001,072,370,0001,184,720,0001,226,430,0001,578,630,0001,618,340,0002174.102268.692366.818.921.9

    POLS MEMURU-NV.1/4128,855,00056.3201,380,000222,110,000245,730,000254,410,000328,020,000336,360,000699.20736.87777.6911.265.7

    UZ.DOKTOR1/4233,920,00056.1365,100,000402,460,000444,890,000460,580,000593,270,000608,270,000918.50964.641013.9810.465.5

    HEMRE - LSE3/8128,451,00056.3200,760,000221,440,000245,000,000253,660,000327,060,000335,380,000585.40619.05655.9612.165.7

    MHENDS1/4233,920,00056.1365,100,000402,460,000444,890,000460,580,000593,270,000608,270,000918.50964.641013.9810.465.5

    TEKNKER1/4165,760,00056.2258,880,000285,450,000315,670,000326,820,000421,170,000431,850,000699.20736.87777.6911.265.6

    PROFESR1/4378,400,00056.0590,240,000650,480,000718,800,000744,120,0001,412,580,0001,448,130,0001962.502048.942138.849.065.4

    AVUKAT1/4173,440,00056.2270,850,000298,640,000330,230,000341,890,000440,560,000451,720,000723.90762.53804.3111.165.6

    mevcut maalar

    EK: XI

    HALEN ALIANLARIN YTL CNSNDEN AYLIKLARI

    (ALE YARDIMI DENE HAR)

    UNVANLARDERECEMEVCUT2000-OCAKOCAKMEVCUTMEVCUTTEMMUZEYLLOCAKMEVCUT2004 TEMMUZ NET GREV AYLII (1)2005 OCAK NET GREV AYLII2005 TEMMUZ NET GREV AYLII (2)ARTI % (2/1)

    NET AYLIINET AYLIIARTI %NET AYLIINET AYLIINET AYLIINET AYLIINET AYLIINET AYLII

    MSTEAR1/42878.702998.933123.298.5

    GENEL MDR1/4444,904,000512,110,00015.11,023,600,0001,127,510,0001,245,200,0001,288,890,0001,945,330,0001,994,110,0002606.352716.272829.828.6

    UBE MDR -NV.1/4223,919,000257,810,00015.1356,450,000392,560,000433,560,000448,730,000578,230,000592,730,000905.55949.95997.3410.1

    MEMUR9/1110,557,000127,370,00015.2176,290,000194,110,000214,400,000221,850,000286,320,000293,490,000499.30528.04559.5812.1

    MEMUR14/2105,094,000121,070,00015.2167,620,000184,550,000203,850,000210,930,000272,290,000279,100,000496.60525.20556.6412.1

    RETMEN1/4201,674,000232,210,00015.1321,270,000353,810,000390,760,000404,410,000521,220,000534,290,000796.20836.41879.5210.5

    RETMEN9/1152,562,000175,700,00015.2242,880,000267,460,000295,410,000305,710,000394,210,000404,080,000636.80670.81707.7111.1

    L VALS1/4562,118,000646,980,00015.11,209,460,0001,332,230,0001,471,280,0001,522,920,0001,960,310,0002,009,450,0002625.102735.642850.138.6

    KAYMAKAM7/1275,761,000317,450,00015.1438,330,000482,770,000533,170,000551,840,000710,890,000728,700,0001039.701089.211141.889.8

    HAKM - 1.SINIF1/4543,465,000625,560,00015.11,180,100,0001,299,900,0001,435,590,0001,486,010,0001,912,820,0001,960,770,0002746.202861.732980.528.5

    HAKM8/1274,367,000315,870,00015.1436,120,000480,330,000530,510,000549,100,000707,360,000725,080,0001327.051387.811451.469.4

    BAKOMSER3/1253,994,000292,410,00015.1436,190,000480,420,000530,590,000549,160,000708,960,000726,720,0001021.901070.841122.789.9

    POLS MEMURU9/2192,762,000221,950,00015.1338,900,000373,230,000412,220,000426,620,000551,300,000565,110,000840.75882.64927.5210.3

    UZ.DOKTOR1/4293,937,000338,360,00015.1467,790,000515,220,000568,990,000588,920,000758,600,000777,600,0001096.551148.151203.159.7

    DOKTOR8/3221,545,000255,060,00015.1352,290,000387,990,000428,490,000443,480,000571,460,000585,800,000862.35904.87950.7210.2

    HEMRE - LSE12/3136,902,000157,660,00015.2218,040,000240,100,000265,170,000274,420,000353,960,000362,820,000585.50617.49652.4511.4

    MHENDS - ANTYE1/4247,158,000284,540,00015.1393,640,000433,530,000478,790,000495,540,000638,470,000654,460,000943.50989.251038.2210.0

    TEKNSYEN - BRO12/2122,539,000141,150,00015.2195,270,000215,020,000237,490,000245,770,000317,070,000325,020,000538.45568.71601.8211.8

    PROFESR1/4453,122,000521,600,00015.1720,410,000793,520,000876,380,000907,110,0001,619,780,0001,660,380,0002191.502285.652382.878.7

    ARATIRMA GR.7/1189,756,000218,520,00015.2301,930,000332,520,000367,270,000380,110,000489,940,000502,210,000757.10795.78837.2810.6

    BAKANLIK VAZ1/4173,001,000199,210,00015.1275,740,000303,640,000335,360,000347,080,000447,450,000458,660,000738.95776.91817.7910.7

    AVUKAT1/4243,203,000280,010,00015.1387,080,000426,310,000470,830,000487,310,000627,860,000643,600,000932.10977.451025.9210.1

    Not: Ek ders, blgesel demeler ve yabanc dil tazminat ile aile yardm denei haritir.

    bte bykl

    EK: VI/A

    2003, 2004 ve 2005 YILLARI BTELER (*)

    Trilyon TLMilyon YTL

    200320042005

    B..GB..GTTK

    HARCAMALAR (3, 4)1399191328221499451426171554720

    Faiz Hari Harcama75039742988389584080990320

    Personel Giderleri2303224855285592929032444

    Sosyal Gv.Kur. Devlet Primi31453383362839454583

    Mal ve Hizmet Almlar1235511053120491218314367

    Faiz Harcamalar6488058524660505853756440

    Cari Transferler2324525001274642809132495

    Sermaye Giderleri827674646409685410144

    Sermaye Transferleri1081014044061088

    Bor Verme311221673330209328050

    Yedek denekler1768273205212181106

    GELRLER (1)9475292618104109108630126335

    Vergi Gelirleri80005767848889390172106617

    Vergi D Gelirler1338012369139131551616664

    Sermaye Gelirleri810506503599917

    Alnan Ba ve Yardmlar (2)132126701393132

    Alacaklardan Tahsilatlar0

    Katma Bte Geliri425169280095020050

    BTE DENGES4516740204458363398729137

    FAZ DII DENGE1971318320202142455027303

    faiz/ net vergi gelirleri %81.176.274.364.952.90.0

    faiz/net bte gelirleri %68.563.263.453.944.70.0

    BLG N: faiz/ brt vergi gelirleri %75.569.466.658.247.4

    faiz/brt bte gelirleri %64.458.357.749.240.6

    net vergi gelirleri/bte giderleri %57.257.859.363.268.60.0

    net bte gelirleri/bte giderleri %67.769.769.476.281.30.0

    GSMH354575356681419692424129480963

    Not: B..=Balang denei, T=Teklif G=Gerekleme, GT=Gerekleme Tahmini.

    GSMH 2004 gerekleme tahmini; 2005 Program.

    (*) Analitik Bte Snflandrmasna gredir. Gelir rakamlar vergi iadeleri hari tutarlardr.

    (1) 2003 red ve iadeleri 2004 varsaymyla dlmtr.

    (2) 2004 GT tutar Dier zel Gelirleri de iermektedir.

    (3) 2004 bte deneklerine, uygulanan bteleme teknii nedeniyle yl iinde elde edilen zel gelirlerden zel denek kaydedilen tutarlar dahil deildir; ancak 2004 gerekleme tahmini zel deneklerden yaplan giderleri de kapsamaktadr. Bu nedenle, 20

    (4) 2005 ylnda, gemi yl gereklemeleri ile ayn bazda karlatrma yaplabilmesi iin 2005 bte tekliflerinde 790 milyon YTL olan "personel yedei" deneinin 540 milyon YTL'si personel giderlerine, 250 milyon YTL'si sosyal gvenlik kurumlarna De

    Kamu Emekilerinin

    Seilmi lkelerstihdama Oran(%)Nfusa Oran(%)

    Kanada17.58.1

    Almanya12.35.3

    spanya15.23.9

    Finlandiya24.310.4

    Fransa21.38.2

    rlanda14.66.2

    Trkiye9.13.2

    ABD14.67.5

    ek Cumhuriyeti15.46.9

    Macaristan21.47.8

    talya15.23.9

    Kaynak: OECD Public Management Service 2001.Copright OECD 2001.

    bte bykl

    00

    00

    00

    00

    00

    00

    00

    00

    00

    00

    00

    stihdama Oran(%)

    Nfusa Oran(%)

    lkeler

    Oran

    Seilmi lkelerde Kamu Emekisi Saylarnn stihdama ve Nfusa Oran

  • KAMUDA STHDAM Kamuda sdihdam kamu kurumlarnda alan retmen, Doktor, Asker, milletvekili, ky korucusu, fr, odac vs anlalmaktadr.657 sayl kanunun 4. maddesinde Memur, szlemeli, geici personel, ii eklinde tanmlanmaktadr.2005 yl toplu grmelerinde 1.850.000 memur zerinden grmeler yaplmtr.Kamuda almakta olan ii says ise yaklak 500 bin civarndadr.

  • KAMUDA STHDAM Hizmet Snflar1980 2001GH485.690297.729TH125.96870.755 (Yatrmszlk)Sa H99.888193.351E.H409.775531.277Av. H3.2301.515 (Sz. Av. Uyg.)DinH50.12568.926EmH66.555165.000Yar H261.282151.755 (zelleme ve ta)Mlki d.H1.1281759

  • KAMUDA STHDAM LERMaliye Bakanlnca vize edilen iilerYllar Srekli ilerGeici ilerToplam1981 211.349172.621383.9701985 207.529160.406367.9351990 205.085146.707351.7921995 200.55287.883288.4352000 174.68939.403228.499

  • KAMUDA STHDAM Szlemeli PersonelKamuda esnek istihdam 1984 ylnda balamtr. Babakanlk ve bal kurulularda szlemeli personel istihdam edilmesiyle birlikte, szlemeli istihdamn geicilii ortadan kalkm srekli istihdam edilir hale gelmitir.Szlemeli Personel uygulamas esnek istihdam yaygnlatrmann yan sra zelletirmelerin kolaylamas hedeflenmitir.Szlemelilik her yerdeSzlemeli retmenler, Doktorlar.Szlemelilik her yerde

  • KAMUDA STHDAMSzlemelilik her yerdeKAMU PERSONEL YASA TASARISIstihdam ekilleriMemur tanmlamas:1-Kamu erkini kullananlar (st dzey brokrasi)2-Strateji ve Genel Politika Tespiti, Aratrma Planlama, Programlama, ynetim ve denetim ilerini yapanlar3-PolislerYaklak 500 bin kii vardrb)Szlemeli Personel: Devletin, kamu iktisadi teebbslerinin ve dier kamu tzel kiilerinin yrtmekle ykml olduklar ve memurlarca yerine getirilmesi gerekmeyen kamu hizmetlerinin ifas amacyla, bu kanunda belirtilen esaslar erevesinde szleme ile tam zamanl veya ksmi zamanl olarak altrlan ve ii saylmayan personeldir.

  • KAMUDA STHDAMYASA TASARISI LE;i gvencesi ortadan kaldrlyorperformansa dayal cretlendirme getiriliyorksmi zamanl szlemeler yaplarakKamuda Esnek alma sistemi getirilmek isteniyor

  • KAMUDA STHDAM2007 YILI MERKEZ YNETM BTE KANUNUKadrolarn kullanmna ilikin hususlar

    MADDE 23 - (1) 13/12/1983 tarihli ve 190 sayl Genel Kadro ve Usul Hakknda Kanun Hkmnde Kararnamenin 2 nci maddesinde belirtilen kamu idare, kurum ve kurulular; serbest memur kadrolarna 2006 ylnda emeklilik, lm, istifa veya nakil sonucu ayrlan memur saysnn yzde ellisini gemeyecek ekilde aktan veya dier kamu idare, kurum ve kurulularndan nakil suretiyle atama yapabilir. Bu snrlar iinde memur ihtiyacn karlayamayacak sz konusu idare, kurum ve kurulular iin ilave 23.000 adet atama izni verilebilir.

  • KAMUDA STHDAMTAERONLAMA KAMUDA YAGINLATIRILIYOR!Yaplan ilerin bir ksmnn darya yaptrlmas eklinde olup,Ucuz igcGvencesizSendikasz i altrmann en ucuz ve en kolay arac olarak kullanlmaktadr.Ayn zamanda kamudaki hizmetin sreklilii ve kalitesini etkilemektedir.

  • SONU YERNEstihdam yaratmayan kalknma programlarndan vazgeilmelidir.zelletirme uygulamalarna son verilmelidirstihdamda nemli pay sahibi olan tarm sektr glendirilmelidirRant ekonomisine dayal faiz ve bor deyen bte yerine yatrmlara ncelik veren bteler yaplmaldrNitelikli igc iin mesleki eitimlere nem verilmelidir

    Enerjinin sanayi ve kalknmann temel girdisi olmas nedeniyle retim srelerini ve biimini de belirlediini syleyebiliriz.Uygulanan neoliberal politikalarn istihdama etkisi anlatlacaktrTAM SREL, YKSEK CRET, TAM STHDAMpiyasalarda yaanmaya balayan talep dalgalanmalarn fordist birikim rejimini ciddi bunalm iine sokmutur. Artk kitlesel retim ihtiyaca karlk verememektedir. Ve sonuta standart mallarn kitlesel retimi yerini zellemi mallarn daha kk leklerde/birimlerde retilmesi almtr. Yaanan teknolojik gelimeler de bu sreci ivmelendirmi, zellikle mikro elektronik teknolojileri retim srelerine dahil olmutur. Bylece, bir btn olarak retim sreci esneklemitir. Artk fordizmden deil post fordizmden bahsetmek anlamldr. Fordizmdeki paralara blnm ileri yapan vasfsz iinin yerini, postfordizmde, ok ynl vasfl ii almtr. Kafa emei n plana km, kol emei retim srecinde arln yitirmitir.krize retilen yantlardan biri olarak iletme leklerinin klmesi, youn otomasyon, esnek retim birimleri; ii snfnn yapsn ve bileimini deitirmektedir. Snf ii heterojenlik dzeyi artmaktadr1-(Niteliksiz igcnn iten karlmas. 1950li yllarda ABD ve ngilterede imalat sanayi istihdam toplam istihdamn 1/3n oluturmaktayd.)2 (gc zerindeki rekabet; igcnden tasarruf salayc yeni teknolojiler niteliksiz igc talebinde nemli d getirmektedir. Yeni teknolojiler ve zellikle de bilgi ve iletiim teknolojileri nitelikli igcne olan talebi arttrrken, niteliksiz igcne olan talebi drmektedir. Gerek artan uluslar aras ticaret ve gerekse de gelimekte olan lkelere ynelik dorudan yabanc yatrmlar yoluyla igcnn bir baka lkedeki igc ile ikme edileceinin grlmesi) 3-(Gelimi lkelerde cretler zellikle 1960 ve 1970li yllarn banda srekli art eiliminde olmutur. (youn grevler, refah lkesi iisine sus pay v.s) Ancak 1970li yllarda yaanan ekonomik dalgalanmalar, gelimi lkelerin pek ounda artan enflasyon oranlar ve reel cretlerdeki anma ile sonulanmtr. Ksaca kreselleme sreci ile birlikte niteliksiz igc talebinde yaanan dn ortaya kard kutuplama, cret gelirlerini niteliksiz igc aleyhine bozmakta, i gvencesine sahip olan nitelikli i gcnn cretlerini arttrrken, i gvencesinden yoksun niteliksiz igcnn cretlerini srekli drmektedir. gcnde yaanan deiim cret farkllklarna neden olmaktadr.) 1-stihdam Yapsndaki DeiimKreselleme sreciyle birlikte istihdam yapsnda nemli deiiklikler yaanmaktadr. zellikle gelimi olan lkelerde; sanayi sektrndeki istihdam gerilemekte, buna karlk hizmetler sektrndeki istihdam artmaktadr. gc piyasasndaki bu deiim, nitelikli igcne olan talebin artmas biimindedir. (ekil: 7)Gelimekte olan lkelerin ounda igcnn nemli bir ksm hala tarmsal faaliyetlerde istihdam edilmektedir.Kadn gc istihdamndaki art: Kreselleme srecinde, igc maliyetlerini asgari dzeylerde tutabilmenin en nemli aralarndan biri de kadn igcnn piyasaya katlmnn arttrlmasdr.Kadn igc nemli lde geici alma, ksmi sreli alma ve evde alma gibi standart d istihdam biimleri ile istihdam edilmektedir.Kadn igc istihdamnda arta ramen, kadnlarn alma koullarnn ve cretlerinin erkeklere gre daha dk dzeylerde gerekletii bilinmektedir.Geici alma, ksmi sreli alma, evde alma, mevsimlik alma gibi istihdam biimleri eklinde ortaya kan standart d istihdam (esnek istihdam), sermayeye igcnn sosyal maliyetlerinden kurtulma, kr oranlarn arttrma imkn vermektedir. letmeler ise teknolojik gelimeler nedeniyle hzla deien retim ve tketim kalplarna, dolaysyla deien piyasa yapsna uyum salayabilme ve rekabet edebilme adna bu tr istihdam biimine ynelmektedir.Kreselleme sreciyle birlikte gelimi lkelerde istihdamn hizmetler sektrnde younlamas, i ilikisini esnekletiren standart d istihdam biimlerinin ortaya kmasna neden olurken, zellikle gelimekte olan lkelerde kayt d istihdamn artmasnda etkili olmutur. Standart D stihdam: Belirli bir iverene ve iyerine belirsiz sreli hizmet szlemesiyle bal olarak, tam gn alma ve belirli sosyal ve yasal gvenceleri iinde barndrr. Oysa standart istihdam olarak nitelendirilen yeni istihdam ilikisi; belirsiz sreli ve tam gn dnda, iletmenin ats altnda olmakszn ve birden ok iverene baml olarak gerekletirilmektedir. Deien alma saatleri ve istihdam gvencesizlii de standart d istihdamn temel zelliklerindendir. Gelimi lkelerde ksmi sreli alma, geici alma, evde alma, tele alma ve ar zerine alma gibi standart d alma biimleri hzla artmaktadr. Standart d alma ayn zamanda sosyal gvenlik kapsamndan yoksun olma, yani korumasz istihdam dr.Klasik fordist fabrikada istihdam, arlkl olarak mavi yakallar ve beyaz yakallardan olumaktadr. Kitlesel retim yaplan fordist rgtlenmi fabrikalarda mavi yakallarn says beyaz yakallardan daha fazladr.Bugn ise bu iki ii grubu ekirdek igcn oluturmakla birlikte istihdam tiplerinin eitlenmesi sonucu fabrika iinde saylar azalmtr. Kimi iletmelerde ekirdek igc iinde beyaz yakallarn says mavi yakallardan daha fazladr.ekirdek igcnn yannda fabrika iinde farkl hizmet akitleri ile alan ii gruplar evre igcn oluturmaktadr. (ekil:2)A-tipik istihdam ierisinde nemli bir yer tutan ksmi sreli hizmet akitleri ile alan iilerin toplam istihdam iindeki oran artmaya devam etmektedir. (ekil 3ve 4)sizlik oranlarnda ykselme ve hizmet sektrnde kadnlarn igc piyasalarna girmesi ile part-time alan iiler, toplam istihdam iinde yarya yaklam bulunuyor.sizlik: sizlik, geleneksel anlamda, bireyin igc piyasasnda ve mevcut cret dzeyinden aktif biimde i aramas, ancak bulamamasn ifade eder.sizlik birey asndan olduu kadar toplumsal adan da nemlidir. Toplumda tam istihdamn veya buna yakn bir istihdam dzeyinin salanmas, ekonomik geliimin gstergesi olarak kabul edilmektedir.Ancak kreselleme sreci bu durumu gletirmitir.2. Dnya sava sonras dnemde sosyal devlet anlay iinde zellikle Bat Avrupada isizliin ok dk oranlarda (%2-3) seyrettii bilinmektedir.1970li yllarda ekonomide yaanan durgunluk ve gelien teknoloji ile birlikte igcne olan talep azalm ve isizlik artmaya balamtr.a)leri teknolojinin youn biimde kullanmnn isizlie neden olduu ileri srlse de, yeni iler yaratmas ve ekonomik gelimeyi hzlandrmas bakmndan yeni teknolojilerin nemi her geen gn daha da artmaktadr.b) kinci bir neden ise gen neslin hzla artmas ve kadn igc istihdamnn artmasdr.TRKYEDE DURUM1980 ylnda alnan 24 Ocak kararlar sonrasnda kademeli olarak, i talebi karlamaya ynelik ithal ikmeci sanayileme stratejisinin terk edilerek da alma ve ihracata dayal byme stratejisinin tatbik edildii yllar oldu. Trkiyede istihdam ve isizlik sorunu, sosyo-ekonomik sorunlarn nemli bir kaynadr.Kreselleme ile birlikte istihdam arttrc sanayileme stratejilerinden vaz geilmi, retici sektrlere ynelik yatrmlar yerine retici olmayan sektrlere ynelinmesi, yani rant ekonomisinin hakim klnmas, sorunlar daha da arttrmtr.Nfusun bykl, eitim dzeyi, nitelii, igcne katlm oranlar gibi faktrler de etkilidir.Asgari cret: kiiden ve iin zelliinden bamsz olarak, denecek cretin alt snrdr. lkemizde her iki alandan biri asgari cret almaktadr. Yani alma hayatnda olduka yaygn olmas dikkat ekici noktadr.Yetersiz istihdama ramen Trkiyede kamu emekilerinin says fazla olduu demogojisi yaplmaya devam edilmektedir. Oysa OECD lkelerinde kamu emekilerinin nfusa ve toplam istihdama oranlarna baktmzda, Trkiyede kamu alan saysnn ne kadar dk dzeyde kaldn daha ak bir biimde grebiliyoruz. rnein, Finlandiya, Fransa ve Macaristan gibi lkelerde toplam istihdam iinde kamu alanlarnn oran % 20lerin zerindeyken, Trkiyede bu oran sadece % 9 dzeyinde kalmakta. Szlemeli Personel:1980 sonras kamuda esnek istihdama ilikin dzenleme 1984 ylnda balamtr. Babakanlk ve bal kurulularda kadro karl szlemeli personel uygulamasna geilmesiyle birlikte szlemeli personelin geicilii kalmam ve srekli istihdam edilir olmutur. Bu kapsamdaki szlemelilik esas olarak Babakanla bal kurulularda alan uzmanlara daha fazla cret verilmesi amacyla karlmtr. SONULAR1-STHDAM YARATMAYAN KALKINMA PROGRAMLARI2-zelletirmeler -Kamunun Kltlmesi3-Sanayileme-Enerji Sanayinin temel girdisidir.5-Tarm Politikalar5-Nitelikli igc yaratmak-(Meslek Okullar-niversiteler)6Nfus art(kamudaki cret dengesizliinin tohumlar da bu yllarda atlmtr.)Kamunun kltlmesi politikalarnn bir gerei olarak (1984den itibaren) (personel almndaki kstllklarMadde 4 (Deiik:30/5/1974 - KHK-12; Deitirilerek kabul: 15/5/1975 - 1897/1 md.) Kamu hizmetleri; memurlar, szlemeli personel, geici personel ve iiler eliyle grdrlr. A) Memur: Mevcut kurulu biimine baklmakszn, Devlet ve dier kamu tzel kiiliklerince genel idare esaslarna gre yrtlen asli ve srekli kamu hizmetlerini ifa ile grevlendirilenler, bu Kanunun uygulanmasnda memur saylr. Yukardaki tanmlananlar dndaki kurumlarda genel politika tespiti, aratrma, planlama, programlama, ynetim ve denetim gibi ilerde grevli ve yetkili olanlar da memur saylr.