Page 1: Kispadosok Szponzor promo
Page 2: Kispadosok Szponzor promo

KISPADOSOK

Magyarországon mindenki ért a focihoz.

Így a történet hátterében egy fiktív NB III-as futballcsapat áll. Rajta 3 főhősünk, a padról asszisztálja végig a meccseket, és edzéseket - kommentálva, szakértve, és kritizálva a pályán látottakat, miközben mellesleg a fociról, magánéletük és a világ nagy dolgainak kérdéseiben is megmondják a tutit. Beszélnek a minden-napokról, a nőkről, a BL meccsekről és a foci történelemről.

Hőseink a világmegváltó eszmefuttatások közepette előszeretettel dirigálják a pályán játszókat, valamint a bírót is, hogy mit kellene/kellett volna csinálnia. És ez nem mindig szül jó vért. És persze ott vannak még néhányan, akik a csapat színeiben előszeretettel köszörülik a nyelvüket a „cseréken” – és bizony változó, hogy az ebből fakadó konfliktusokból ki jön ki jobban...

Színészek: Inoka Péter, Túróczy Szabolcs, Noé Viktor, Kokics Péter, Simon Kornél, Kálloy Molnár Péter, Pikali Gerda, Miklós Kriszta, Szabó Győző

A PROJEKT

Page 3: Kispadosok Szponzor promo

A Viacom Global Hungary Kft. a Comedy Centralmagyar csatornáján 2013 ősszétől bemutatja a Kis-padosok első 40 epizódját (40 x 5 perc) a következők szerint:

- Heti 3 premier hétköznapi primetime (20.00-22.59)idősávban (15 perc)- További minimum 30 percnyi ismétlés per hét- Összesen 45 perc / hét- Comedy Central honlapra felkerül minden epizód a premier másnapján

A Comedy Central nézettsége:- Magyarország tévés háztartások 48,9%-ában elérhető,azaz 2 millió háztartásban- A 18-49 évesek között a Comedy Central a hetediklegnézettebb magyar tévécsatorna- A 15-29-es korcsoportban a negyedik legnépszerűbbcsatorna- A csatorna nézettsége rendszeresen emelkedik- A Comedy Central egy átlagos napon 420 ezer embert ér el.