katallogu freskia fillon me ju - vera 2014

of 16/16
Ofertat vlejnë vetëm deri më 30 Shtator 2014 038 244 644 22 fillon me ju! Freskia SHARK NAVIGATOR Zbuloni diçka të re! faqe 15 faqe 12-13 ELECTRIC PRESSURE MULTI COOKER Dhuratë RISI ZBRITJE TEPIHU DORMEO ASANA 25 ofertat më të mira verore! Zgjidhni nga faqe 8 faqe 14 -20% ZBRITJE I RI

Post on 02-Apr-2016

237 views

Category:

Documents

8 download

Embed Size (px)

DESCRIPTION

Mini katallogu i veres 2014. TopShop

TRANSCRIPT

 • Ofertat vlejn vetm deri m 30 Shtator 2014038 244 644 22

  fillon me ju!Freskia

  SHARK NAVIGATOR

  Zbuloni dika t re!

  faqe 15

  faqe 12-13

  ELECTRIC PRESSURE MULTI COOKER

  Dhurat

  RISI

  ZBRITJETEPIHU DORMEO ASANA

  25ofertat m t mira verore!

  Zgjidhni nga

  faqe 8

  faqe 14

  -20%ZBRITJE I RI

 • Prmbajtja

  Prshndetje

  Shtpia

  Fitnes

  Shndeti & Bukuria

  Shark

  Adelina Bilalli

  Vera ende nuk ka mbarruar kshtu q besoj q shum prej jush vetm jeni duke e shijuar at. Prajndaj, n mnyr q kjo stin verore t mblsohet dhe freskohet edhe m shum, TopShop ka vendosur tju drgoj nj katalog tjetr me ofertat m t mira dhe m t freskta verore.

  Produktet tona t shndetit dhe bukuris do tju ndihmojn q trupi juaj t jet gjithnj n form dhe i shndetshm, duke ia shtuar ktu edhe ent pr kuzhin nga Delimano me t cilat do t gatuani ushqim shum m shpejt pr m shum vitamina dhe m shum shije.

  Mirpo kjo nuk sht e tra! Produktet e fitnesit ju ndihmojn t arrini formn e trupit q gjithmon e keni dashur dhe pastaj vjen Dormeo q pas do lodhje, qoft ajo nga ushtrimet e ndryshme apo punt ditore ju ofron rehati dhe gjum tejet t rehatshm q ta filloni ditn tjetr t pushueshm.

  Tani vetm duhet t uleni n pjesn tuaj t preferuar, shfletoni katalogun dhe pastaj t thirrni n 038 244 644 22 dhe t bni porosin tuaj! Agjentt tan jan aty q tju ndihmojn n przgjedhjet tuaja!

  Print Menaxhere

  www.topshop-ks.com

  038 244 644 22

  N dyqanet Top Shopn t gjith Kosovn

  Mnyra t thjeshta t blerjes

  100% GARANCI

  Pyetje t prgjithshmePr do pyetje apo shqetsim n lidhje me produktet apo porosin tuaj, telefononi n shrbimin e Kujdesit ndaj Klientit 038 244 644 91

  T gjitha produktet do tju drgohen brenda afatit kohor 2-3 dit nga dita q keni br porosin nprmjet telefonit. Produktin e paguani n momentin q ju e merrni at. T gjitha mimet jan n Euro dhe prfshijn TVSH. T gjitha mimet jan t vlefshme deri n 30.09.2014 ose deri n perfundim t produktit. Kosto e trans-portit nuk sht e prfshir n mim. Fotot jan pr qllim ilustrimi. Ju krkojm ndjes pr ndonj gabim t mundshm printimi.

  ?

  Kuzhina

  2

  faqe 4-5

  faqe 6-7

  faqe 8-10

  faqe 12-15

  me Dhurat

  -50%ZBRITJE

  ZBRITJE

  me Dhurat

 • 100% GARANCI

  Mos lejo t ju ik...

  1 SHTET 1 SURPRIZ!A nuk sht Vera stina gjat t cils t gjith ndjehemi m t lumturdhe kjo jo vetm pse rrezet e diellit na japin ngrohtsi por edhe pr shkak q shumica nga ne kemi vizita nga familjart tan t dashur q jetojn n Diaspor.

  Pra sht koha kur kemi vizita t cilat na gzojn pa mas por ne nuk dijm far mund t bjm pr ta q ti gzojm edhe ne ata!?

  Si gjithnj, TopShop ka zhgjidhjen pr ju.

  Ne kemi prgatitur disa oferta fantastike pr t gjith familjart tuaj varsisht nga vendi se ku jetojn. Kto oferta mbeten SURPRIZ deri n momentin q ju thirrni 038 244 644 22 dhe na tregoni se nga cili shtet po ju viziton familjari juaj, pastaj agjenti yn do tju ndihmoj rreth oferts s przgjedhur. Pra, nxitoni dhe gzoni familjart tuaj.

  N Club 5* Prfiton m shum...

  Krkoni ikonat e kuqe t zbuloni ofertat ekskluzive pr antart e Club5*

  Telefono n 038 244 644 22 pr tu antarsuar sot.

  Pr m shum informacion mbi prfitimet si antar i Club 5* dhe ofertn ekskluzive t sezonit shiko faqe 11.

  3

  DHURAT30KURSE

  -50%ZBRITJE

  Pej:Afr Urs s Gurit, rruga TMK nr. 10

  Mitrovic:Qendra tregtare ETC

  Prizren:Rruga Jeronim De Rada

  Gjilan:Shtpia e mallrave, rruga UK

  Ferizaj:Objekti i ri Viva Fresh Store.

  Prishtin:Te QafaRruga UK nr. 78

  Prishtin:Pallati i Rinis dhe Sporteve Rruga Garibaldi soliteri 6/1

  Prishtin:Dyqani ekskluziv DormeoPran AAK-sRruga Bulevardi Deshmort e Kombit obj. C2 Nr.2/2

  Prishtin:Veternik Albi Shopping Center kati i I-r

  Top Shop Dyqanet n Kosov

 • Zbuloni dika t re!

  Shndeti & Bukuria

  4

  Dhurat

  Dshironi t keni flok t rregulluara q duken sikur sapo keni dalur nga nj sallon ondulimi? Ather e keni zgjidhjen e duhur! Maximizer Styler sht pajisje 4 n 1 pasi q i ka kto fuksione:

  1. Drejton flokt sikurse hekuri i flokeve2. Prdredh flokt n kaurrela3. Drejton flokt e ngatrruara4. U shton vllim brenda disa minutash

  Fshehtsia e saj qndron n kto dy pika: Cilindrin nga qeramika q krijon nxehtsi, e cila i bn flokt tuaj t duken plot sharm Teknologjin Stilonike q ndihmon n emetimin e molekulave t fuqishme jonizuese pr t krijuar hidratim dhe pr t parandaluar ngatrrimin e flokve

  Prdoret pr do lloj floku pa i dmtuar fare Rregulloni flokt tuaja vetm me nj dor Shtoni volum flokve dhe bhuni kaurrele Jepni flokve t vrazhda butsi dhe stil luksoz

  Maximizer Styler

  Humbni pesh 4 her m shpejt Maksimizoni kohn tuaj t fitnesit Prmirsoni shndetin tuaj Prdorini edhe kur nuk jeni duke ushtruar

  39,90

  34,90

  Pako prfshin: 1x ikliste hot shapers, 1x meter pr matje, 1x Qant Hot Shapers.Madhesit n dispozicion:

  S, M, L, XL

  Fitnes pr veshje ditore! Jan t dizajnuara me nj teknologji NEOTEX e cila e ngrit temperaturn e trupit tuaj, q ti ndihmoj trupit t djersitet gjithnj e m shum prgjat aktiviteteve ditore! Sa m shum i prdorni aq m shum rezultate do t keni!

  Hot Shapers - ikliste pr dobsim

  39,90

  I RI

 • 038 244 644 22www.topshop-ks.com 5

  Coffe Slender

  2x =

  59,90

  Dobsohuni me vetm nj filxhan kafe pas mngjesit, dreks dhe darks!

  Ju vetm duhet ta zvendsoni kafen e zakonshme me kafen natyrale Coffee Slender sekreti i s cils qndron tek Acidi Klorogjenik. Coffee Slender ka nj arom t kndshme dhe ju mbush me energji.

  Acidi Klorogjenik: Pengon thithjen e glukozs n trup

  Balancon sheqerin n gjak

  Ul prodhimin e insulins n trup

  Coffee Slender:

  Parandalon shndrrimin e karbohidrateve n yndyr

  Djeg dhjamin ekzistues t shtresuar

  Prmban 10 her m shum prbrs aktiv

  sht pajisje e sigurt dhe e thjesht q sht dizajnuar nga ekspertt pr lehtsimin dhe parandalimin e dhimbjeve n zonn e shpins.

  Sistemi i Kosmodiskut ka nj efekt masazhues tek brinjt duke i stimuluar edhe muskujt n zonn e shpins pr t krijuar nxehtsin q lehtson qarkullimin e gjakut, zbut muskujt dhe ul tensionin.

  Lehtson apo eliminon plotsisht dhimbjen e shpins Pjesa vrtikale pr tr boshtin kurrizor Pjesa horizontale pr pjesn e poshtme t shpins Mund t prdoret nga do person mbi moshn 12 vjeare Mund t vishet edhe nn rroba

  A dshironi t humbni pesh pa ushtrime apo dieta t mundimshme? Wellneo Slim Sip tani vjen tek ju si pije e shpejt pr humbje peshe n mnyr natyrale.

  Fshehtsia qndron n prbrsin e tij aktiv glukomanan, i cili ju bn t ndiheni t ngopur. Vetm pijeni at 30 min para ushqimit, pastaj hani far t doni sepse Slim Sip absorbon yndyrat dhe kalorit shtes q nuk absorbohen nga trupi juaj.

  Ndjehuni t ngopur pr nj koh m t gjat Zvoglon ndjenjn e uris dhe oreksit Ndihmon n mbajtjen e kolesterolit Absorbon yndyrn n stomak E krijuar nga prbrsit natyror

  19,90

  29,90

  I testuar Klinikisht

  I testuar Klinikisht

  SharkKOSMODISK 100% i sigurt dhe pajisje e testuar klinikisht

  KOSMODISK I pranishm n tregjet evropiane pr gati 20 vite

  20VITE

  I RI

  DhuratWellneo Detox Tea

  -50%n pakon

  e dyt

 • Zbuloni dika t re!

  Fitnes

  6

  Fitnes

  Doni q t keni trupin q gjithmon e keni endrruar por nuk po e gjeni menyrn si ta arrini at? Ateher, ktu e keni Orbitrek Elite, pajisje e cila me vetm pr 20 minuta n tri dit t javs, ju ndihmon q t arrini n peshn q dshironi.

  Orbitrek Elite i v n lvizje t gjith muskujt kryesor t trupit, si n pjesn e siprme t tij, ashtu edhe n pjesn e poshtme. Ushtrimet imitojn lvizjet natyrore t trupit, duke i dhn edhe sistemit kardiovaskular nj strvitje t shndetshme.

  Djegni shum m shum kalori Zgjat dhe tonifikon muskujt E v gjith trupin n lvizje Ka rezistenc t modifikueshme Forcon dhe definon t gjith muskujt e trupit Prmirson metabolizmin dhe ngrit fleksibilitetin Z m pak se 0,5 m2 mbi dysheme Prmirson qndrueshmrin Pesha maksimale = 125 kg

  Ushtrime t prkryera kardio pr zemr dhe en t gjakut

  Orbitrek Elite

  199,90

  Largoni 820 kalori pr nj or

  5 mins shaper Pajsije q do tju ndihmoj n transformimin e trupit tuaj ashtu si keni dshiruar gjithmon...!

  Kombinimi i ushtrimeve kardio dhe tonifikuese vetm pr 5 minuta n dit do tju ndihmojn q ta djegni yndyrn e tepert q keni dhe t formsoni trupin tuaj.

  E gjitha q duhet t bni sht ti vendosni gjunjt tuaj n cilindrat e but, mbaheni mir n dorezat e rehatshme, t ngritni pjesn e poshtme t trupit pr t krijuar nj hark dhe n fund t liroheni.

  Forconi muskujt e barkut, kofshve, duarve dhe kmbve Ushtrime tonifikuese dhe kardio Ngritni vithet tuaja Humbi peshn e dshiruar Peshon pak dhe z shum pak vend

  107,91

  4 nivele t ushtrimeve

  Fillestar AvancuarMesatar Intensiv

  119,90

  -10%ZBRITJE

 • Jet m e mir dhe m e shndetshme n do hap

  038 244 644 22 7038 244 644 22 7

  T disponueshme n numrat: 36-46

  4.000.000 +KONSUMATOR T K

  NAQUR

  10KURSE

  44,90

  34,90 37,90

  37,90

  44,90

  44,90

  14,95

  Ngjyrat edisponueshme:

  Madhsit edisponueshme: 36-40

  Tonifikoni dhe formsoni trupin Forconi muskujt e shpins dhe stomakun Djegni m shum kalori Prmirsoni qndrimin tuaj dhe qarkullimin e gjakut Zvogloni presionin n nyje, kmb, shipin dhe ije

  Black 2.0Rehati dhe eleganc gjat ecjes!

  Zvoglojn dhimbjen n nyje Ajrosse dhe t lehta pr do dit vere Ecje komfore dhe t shndetshme edhe n ditt m t nxehta

  Moccasins 2.0

  Ngjyrat edisponueshme:

  Ngjyrat edisponueshme:

  Madhsit edisponueshme: 37-40

  Madhsit edisponueshme: 37-41

  Veshinindjehuni mirenisuni!

  Ndjehuni sikurse jeni duke ecur n ajr por n mnyr elegante Shuall t rumbullakt Walkmaxx pr qarkullim m t mir t gjakut Shprndajn presionin npr t gjith muskujt kshtu q ju humbni pesh gjat ecjes

  T lehta dhe natyrale pr forcimin e muskujve Djegni kalori edhe gjat pushimeve verore Tonifikoni muskujt gjat rregullimit t kopshtit Prmirsoni qarkullimin e gjakut Parandaloni shfaqjen e celulitit

  Ballerinas 2.0 Nallane

  ZBRITJE

  -15%

  ZBRITJE

  -15%

  -50%ZBRITJE

  29,90

  038 244 644 22www.topshop-ks.com 7

 • Kuzhina

  www.delimano-ks.com8

  Gatuani 3 her m shpejt!

  Prgatitni me m pak uj dhe kurseni energjin Sistem t mbylljes hermetike Nxehet barabart n t gjitha ant Ushqim vitaminoz me minerale dhe materie ushqyese Pjes q nuk e ngjet ushqimin Doreza t ftohta 6 mnyra t gatimit E leht pr tu pastruar Opsionin pr programimin e gatimit q t filloj 24 or m von!

  Gatuani ushqimin e shtpis tani vetm me tre hapa me produktin m t ri Delimano Multicooker! Thjesht vendosni brenda prbrsit e ushqimit, mbylle kapakun dhe zgjedh programin.Multicooker gatuan ushqimin dhe kur programi prfundon, gatuesi ndalet vet.

  ELECTRIC PRESSURE MULTI COOKER

  89,90

  16,92

  Frgoni ushqimin e preferuar Ushqimi nuk ngjitet dhe ena pastrohet leht

  19,90

  DELIMANO CERAMICA PRIMA+ TIGAN I CEKT

  prej

  29,67

  76,42

  Prgatitni ushqim t shijshm pr koh m t shkurtr Pjes qeramike e cila nuk ngjitet

  34,90

  DELIMANO CERAMICA PRIMA+ TAVA ROASTER

  SpecatmbushurOriz Gjellratndryshme Gatimmeavull

  Gatimnzjarrtngadalt

  I RI

  ZBRITJE

  -15%

  ZBRITJE

  -15%

 • Ktu fillon shija e gatimit

  038 244 644 22 9

  Fusion JuicerLng t freskt brenda sekondave, ushqyesit jetik drejt e n gotn tuaj!

  Lngunatyralsidhefrutatdheperimetkanbenefitetjashtzakonshmeshndetsore:ndihmojnnuljenepresionittgjakut,prmirsojndiabetindhe

  menaxhiminekolesterolit,rrisinsisteminimunitardheishtojnenergjidhevitalitetditstuaj.

  Lngjetshtrydhura,tfresktadheushqyesebrendasekondave Teknologjisuperioreecilanxjerrderin30%mshumlngseshtrydhsittjer Nukkeninevojticoptonifrutatdheperimet Motortqetdhemefuqiprej3,600RPM Tehtejettmprehtqnukndryshket

  129,90

  Dhurat

  Libri me program 6 javoriciliprmbanmenyditoreprtjundihmuarnarritjeneformsperfektepaehumburenergjin

  Libr me dhjetra recetatshijshmeushqyese100%ushqyesjetikngot

  FUSION JUICER

  great results in just 6 weeks

  6-week

  turnaroundprogram

  RECIPES

  FUSION JUICER

  Metalqnuklejonsprkatjedhepapastrti

  Gryk rrumbullake dhe t gjer

  100% ushqyes

  jetik n got

  119,90

  Ushqim tejet t shijshm vetm me nj pik vaj Tenxherja e thell ju shrben pr zierje m t shpejt Pjesa nga qeramika siguron shprndarjen e njtrajtshme t nxehtsis Seti ideal pr ata q jan fillestar n kuzhin

  Ceramica Prima+ Vita Set

  Frgoni ushqimin e preferuar Ushqimi nuk ngjitet dhe ena pastrohet leht

  Prgatitni ushqim t shijshm pr koh m t shkurtr Pjes qeramike e cila nuk ngjitet

  ZBRITJE

  -15%Seti prfshin: Tenxhere e thell 20cm, Tigan i cekt 24cm, Kapaku i qelqit 20cm59,90 50,92

 • Kuzhina

  www.delimano-ks.com10

  Bullet Express 3 n 1Tani ushqimi pr t gjith familjen tuaj sht gati VETM pr 8 minuta ose m pak!

  Prgatitsi revolucionar me fuqi prej 400W ju ofron knaqsin e prerjes n feta, grirjes apo coptimit t frutave, mishit, apo perimeve.

  -15%ZBRITJE

  -10%ZBRITJE

  118,92125,91

  139,90

  Pren dhe grin Bluan dhe copeton..

  Przien dhe rrah prbrsit

  Tani seti m i madh ndonjher nga Delimano vjen tek ju!

  Dshironi ushqim vital dhe tejet t shijshm? Ather seti i enve Delimano i prbr nga 7 pjes sht i prkryer pr pr skuqje, frgim, pjekje dhe zierje t ushqimit me vetm nj pik vaj.

  Pjesa nga qeramika siguron shprndarjen e njtrajtshme t nxehtsis Me m pak energji t shpenzuar ushqimi ruan vitaminat dhe shijen Materiale t kualitetit t lart q pastrohen leht Kualiteti mbetet i njejt pr nj koh t gjat Mbroni ambientin nga errat e ndryshme q shkaktohen nga ent jo-kualitative

  Pako prfshin: Tenxhere te thell 20cm, Tigan salcash 16cm, Tigan i cekt 20cm, Tigan i cekt 28cm, Tigan t tell 28 cm, Tepsi/roaster 35x25cm, Kapak qelqi 20cm.

  179,90

  Grande Set

  159,90

  mbshtjellse e qeramiks, pastrohet leht dhe nuk ngjitet

 • 038 244 644 22www.topshop-ks.com 11

  Bhuni tani antar i Club 5*!

  Si antari Club 5* JU prfitoni:

  Jastkortopedikqofronmbshtetjeoptimaleprkokndheqafntuaj. Sfungjerimemoryqiofronbutsikokstuaj Materiali3DAirmeshlejonqarkullimineajritdheembanjastkuntfrekt Eprshtatshmeprataqkanproblememealergji Mbshtjellsimundtlahet

  A dshironi t merrni m shumdhe t paguani m pak? Antarsimi i JUAJ n Club 5* ofron privilegje t veanta pr JU dhe gjith antart e familjes suaj. Secili nga JU do ta ket mundsin e prdorimit t kartels Club 5* dhe statusin e konsumatorve VIP.

  Antarsohu tani n Club 5*dhe shijo prfitimet e nj blerjeje t zgjuar SOT!

  oferta ekskluzive mujorepr 1 Vit Shrbime Postare FALAS, pr vlern mbi 100 eurozbritje ekskluzive pr ditlindjekupona pr do antar t ri kupona pr do ri-antarsimagjent t dedikuar vetm pr jukatalog 3-4 her n vit vetm pr JU

  KURSE

  -50%DormeoSilver-ion Air Anatomik MF

  Dhuratapr antart

  e rinj

  a n tar

  m shum se

  1.000.000

  038 244 644 22www.Club5-ks.com 11

  Przien dhe rrah prbrsit

  39,9019,95

 • www.dormeo-ks.com

  Shtpia

  12

  Dormeo Mark Trend 100% pambuk pr butsi dhe rehati I punuar prej fibrave pr vetajrosje natyrale Pastrohen n 60OC Rrotullojeni dhe zgjidhni njrn prej dy stileve

  ZBRITJE -50%ZBRITJE

  Dyshekirehatshm,prgjumtrehatshm!Akandjenjmtmirsesadonattndrronimbldhedomngjestzgjohenitpushueshm?

  1

  2

  3

  1

  2

  3

  ShpuzEcocell12cm: pr mbshtetje optimale pr krkesat dhe nevojat e trupit tuaj.

  Shpuz2cmvisko-elastikememoryeprfshirnmbshtjells:duke ju dhuruar ndjesin e dyshekut t pa pesh dhe duke u adaptuar forms dhe peshs s trupit tuaj n mnyr t prkyer.

  SistemimbrotjskundrbakterievedhearomavetpakndshmeCleanEffect: ju mbron nga alergjit, bakteriet dhe grimcat e pluhurit.

  DyshekuDormeoMemory2+12FRESH

  229,90

  15VITE

  GARANCION

  Dhurat

  DyshekuMemoryFreshjuofronknaqsinegjumittfreskt,pushueshmdhetrelaksuar,mngjespasmngjesi.

  Dimensioni: 90x200 cm

  Jorgan dhe Jastk SIENAderi n vlern

  199.60

  140x200 cm 200x200 cm

  39,80 59,8019,90 29,90

  *Vlera e dhurats varet nga dimensioni i dyshekut

  ofertavlenvetmderime

  31.08.2014

  53,91

  59,90

  71,91

  79,90

  140x200 cm

  200x200 cm

  I mbshtjellur me bim Aloe Vera pr nj butsi t jashtzakonshme I mbushur me mikrofibra Wellsleep q e bjn ajross dhe antilaergjik Pastrohet n 60OC Rekomandohet pr lkurat m t ndjeshme

  Aloe Vera Jorgan Dyshtresor

  -10%ZBRITJE

 • Thelbi pr nj shtpi t lumtur

  038 244 644 22 13

  Dormeo Clip FlexZgjedhja se n far materiali do t vendosni nn dyshekun tuaj sht shum e rndsishme pr jetgjatsin e dyshekut tuaj, pr komforin tuaj dhe gjum t rehatshm.

  28 listela fleksibile dhe t lidhura me njra tjetrn 4 m shum listela t rregulluar n zonn ku trupi peshon m

  shum Mbron dyshekun nga lagshtia dhe ndihmon ajrosjen e tij E prshtatshme pr shtretr q mbshtetet e gjith

  korniza

  -30%ZBRITJE

  64,9045,43

  Dimensioni 90x200 cm

  *Vlera e dhurats varet nga dimensioni i dyshekut

  319,90

  NIVELI I FORTSIS S DYSHEKUT

  BUTFORT

  but

  fort

  material climalite

  Dshironi dyshek t FORT apo t BUT zgjedhja sht e juaja!

  iMemory Silver sht i krijuar nga nj koncept inovativ me materiale t cilsis s lart pr ti plotsuar dshirat dhe nevojat e trupit tuaj gjat gjumit. Pr m shum, Shpuza iMemory i jep kualitete ortopedike pr t gjith q kan dhimje t qafs ose shpins

  DyshekuDormeoiMemorySilver

  15VITE

  GARANCION

  dyshek t fort

  fibra t argjedit me efekt antibakterial

  dyshek t but

  DhuratJorgan dhe Jastk SIENAderi n vlern

  199.60 ofertavlenvetmderime

  31.08.2014

  ofertavlenvetmderime

  31.08.2014

  Blej cilindo dyshek

  dhe si antar i Club 5* fito zbritje -30%

 • Zbuloni dika t re!

  Shtpia

  14

  Tub ngjyre 2 n 1 pr rrjedhje t vazhdueshme t ngjyrs

  Bisht prej 1,2 m t gjat q t mbrrini leht pjesn e lart t murrit

  Kok 23cm e cila nuk lejon q ngjyra t pike Tub i cili mund t mbushet me 530ml ngjyr

  24,90

  A jeni lodhur nga vazhgat q mbesin mbas lyerjes? A jeni lodhur duke hypur npr karrige pr t lyer murret e shtpis tuaj?

  Ather ne kemi zgjidhjen ideale pr Ju! Go Roller sht produkt i ri i dizajnuar q t eliminoj vazhgat gjat lyerjes dhe t ju lehtsoj punn e lyerjes.

  Go roller

  Shtpia

  Tepihu Dormeo AsanaPrjetoni butsin dhe rehatoni kmbt tuaja n tepihun m t ri, jashtzakonisht komod Dormeo Asana.

  Prbhet nga shtresa Memory 2cm E mbshtjellur me gzof t but Rrezistente ndaj rrshqitjes Ndjenj super e but kur shkelni n t E prshtatshme pr secilin lloj t

  dyshemes

  100 x 150 cm 49.90

  69.90 130 x 170 cm

  Prjetoje butsin marramendse

  Dhom t ndejs Dhomtgjumit Dhom t fmijve

  Sh

  kelje e but

  prej 49,90

  Ngjyrat e disponueshme:

 • 038 244 644 22www.topshop-ks.com 15

  Pastro m shpejt, m leht dhe m efektshm se kurr m par!

  Bje shtpin tuaj t shklqej vetm me Shark Navigator Lift Away si nj ndr thithset elektrike m t shkathta, m t fuqishme dhe m t prshtatshme q keni par ndonjher.

  Teknologji q nuk humb fuqin thithse, Teknologji pr mbyllje komplete dhe efekt anti-alergjik 99.99% t pluhurave i mban brenda n vakum Kuti ndarse t leht dhe timon rrotullues Filterat qndojn t pastr pr thithje dhe qarkullim t qndrueshm t ajrit

  NAVIGATOR LIFT AWAY

  199,92

  -20%ZBRITJE

  249,90

  Shark

  I pajisur me teknologji ultrazanore q largon instektet Pulse digjitale t transmetuara prmes instalimeve elektrike n muret e shtpive tuaja

  Pest RejectLargoni minjt dhe insektet pa kemikate!

  -50%n pakon

  e dyt

  19,90

  Dyshemen Orendit Pjest e eprme

  2produkten1qtpastroni:

 • Zbuloni dika t re!

  Lehtsojm blerjen tuaj!038 244 644 22 N dyqanewww.topshop-ks.com

  1 SHTET 1 SURPRIZZbulo surprizn n 038 244 644 22

  pr m shum ... faqe 3

  pr m shum ... faqe 8

  Multi Cooker

  I RIZBRITJE

  Prgatitni me m pak uj dhe kurseni energjin Ushqim vitaminoz me minerale dhe materie ushqyese Pjes q nuk e ngjet ushqimin E leht pr tu pastruar