form 5 o. karpyuk

3
Урок №38 Дата: 6.12.2013 Клас Тема. Професії членів родини. Мета: повторити лексику теми та тренувати використання її у мовленні. Тренувати учнів в аудіюванні. Практикувати учнів у вживанні теперішнього неозначеного часу та теперішнього тривалого часу. Вдосконалювати навички читання та усного мовлення. Виховувати повагу та толерантність до людей різних професій. Розвивати пам'ять, логічне мислення, мовленнєву здогадку. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в групах (Н0 а ), для роботи в парах (Н0 2 ), для самостійної роботи (Н0 3 ), аудіо запис, відео, презентація. ХІД УРОКУ ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Привітання. Т: Good morning, pupils. I'm very glad to see you today. I hope you are fine. Ps: Good morning, teacher. We are fine, thank you. 2. Уведення в іншомовну атмосферу. а)Гра «Guess what I've got». Вчитель демонструє свою сумку та пропонує учням здогадатися що в ній є. Учні тренують вживання зворотів Is there/Are there Нарешті вчитель дістає альбом та пропонує здогадатися про тему уроку 2. Повідомлення теми та мети уроку. Yes, today we are going to speak about our family, we'll recollect jobs and professions and a lot of other interesting and useful things. Look at the signs and say what we'll do? 3. Перевірка домашнього завдання. a) Впр.3 стр.46 b) Впр.2 стр.45 Read about relations in your family. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Відпрацювання лексичного матеріалу, 1

Upload: tamila5

Post on 15-Apr-2017

78 views

Category:

Education


1 download

TRANSCRIPT

Page 1: form 5 O. Karpyuk

№38Урок: 6.12.2013Дата Клас

5б.Тема .Професії членів родини:Мета .повторити лексику теми та тренувати використання її у мовленні

.Тренувати учнів в аудіюванні Практикувати учнів у вживанні теперішнього неозначеного часу та

. теперішнього тривалого часу Вдосконалювати навички читання та усного.мовлення

.Виховувати повагу та толерантність до людей різних професій ' , , .Розвивати пам ять логічне мислення мовленнєву здогадку

Обладнання: , , ( 0Підручник робочий зошит картки для роботи в групах Н а), для ( 0роботи в парах Н 2), ( 0для самостійної роботи Н 3), , , .аудіо запис відео презентація

ХІД УРОКУ ПІДГОТОВКАДОСПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГОМОВЛЕННЯ

1. .Привітання:Т Good morning, pupils. I'm very glad to see you today. I hope you are fine. Ps: Good morning,

teacher. We are fine, thank you.2. .Уведення в іншомовну атмосферу ) «а Гра Guess what I've got».

.Вчитель демонструє свою сумку та пропонує учням здогадатисящо в ній є Учні тренують вживання зворотів Is there/Are there

Нарешті вчитель дістає альбом та пропонує здогадатися про тему уроку2. .Повідомлення теми та мети урокуYes, today we are going to speak about our family, we'll recollect jobs and professions and a lot of other interesting and useful things. Look at the signs and say what we'll do?

3.

Перевірка . домашнього завданняa) .3 .46Впр стрb) .2 .45Впр стрRead about relations in your family.

ОСНОВНАЧАСТИНАУРОКУ1. ,Відпрацювання лексичного матеріалу1) ;Робота з малюнками

, .Учні професії людей зображених на малюнках2) . ' Робота в групах Розв язування кросвордів3) .Фонетичні вправи

2. .Аудіювання

1

Page 2: form 5 O. Karpyuk

Listen and match profession with activitya policemana veta nursean architecta dentista doctora secretarya teacher

teaches childrenhelps the doctorhelps sick animalshelps sick peopleworks in the officemakes plans for the housesrepairs teethcatches burglars

3. :Практика діалогічного мовлення) .3а робота в парах Впр

Ask and answer in pairsb) .4самостійна робота впрMake the sentences true.4. :Подання тексту для читання1) усунення лексичних та граматичних труднощів

patientviolinrecord

interviewpoliticians

pilot2) ;читання вголос3) перевірка розумінняTick true and cross false5. . Формування граматичних навичок Вживання Present Simple , Present Continuous Tensea) правилоb) .4.заповнення пропусків Впр

) .с добір речень до малюнківIII. .Заключна частина уроку1. .Домашнє завдання

.47-48 .4,5Стр впрT.: Your home task for the next lesson is to find 10 jobs and write them under the pictures and complete the sentences. Is everything clear? Then put it down.2. Підведення підсумку

T.: Well, it was my pleasure to work with you today. And what about you? Choose a smile for your own according to your work at the lesson. Be objective!

I did all my best! Excellent!

I tried as much as I could. Rather good!

I should learn English better. Not very good.

2