AUKCJA CHARYTATYWNA na rzecz Tomka Wytrykowskiego 27 stycznia 2018 r. godz. 16.30 Centrum Kreatywności Targowa (Warszawa ul. Targowa 56) PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA

Post on 16-Jul-2020

1 views

Page 1: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

AUKCJACHARYTATYWNAna rzecz Tomka Wytrykowskiego

27 stycznia 2018 r.godz. 16.30

Centrum Kreatywności Targowa (Warszawa ul. Targowa 56)

PRAGALERIAStalowa 303-425 Warszawa

T: 884 798 852 // 884 SZTUKA

Page 2: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

AUKCJA CHARYTATYWNA

Aukcja Charytatywna na rzecz Tomka Wytrykowskiego

27 stycznia 2018 (sobota), godz. 16.30

PragaleriaStalowa 303-425 Warszawawww.pragaleria.plT: 884 798 [email protected]

PATRONI:

PARTNER PRAWNY:

FundacjaPromocjiSztukiPolskiej

PATRONI:SPONSOR: PARTNER PRAWNY:

1. Jan Szczepkowski, The Night Picture V, 20172. Andrzej Folfas, Dzika Namiętność3. Barbara Skrzyniarz, Mick, 2014

Aukcja internetowa

Sex, Drugs and Rock’nRollPragaleria i Artinfo.pl

licytacja online20.06. - 04.07.2017r.

Wodzinowska.indd 1 2017-06-19 18:27:42

Page 3: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

1.

akryl, płyta, 2 x 40 x 40 cm, sygn. p.d.

Pago, z cyklu „Nie tak odległe”, dyptyk, 2018

Dariusz Franciszek Różyc

cena wywoławcza: 100 zł.

Page 4: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

2.

ceramika szkliwiona, pokryta 24 karatowym złotem, wys. 11 cm, sygn na podstawie, 2/2017

Sowa złota

Jakub Niewdana

cena wywoławcza: 100 zł.

Page 5: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

3.

technika własna, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Złoty glob, z cyklu Planety, 2017

Mariola Świgulska

Page 6: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

4.

akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Fast asleep, 2017

Agata Żychlińska

Page 7: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

5.

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Arcoiris, 2016

Paweł Dąbrowski

Page 8: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

6.

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż, 2017

Magdalena Sońta

Page 9: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

7.

litografia, papier, 51 x 36 cm, 3/15, sygn. na odwrocie

Flora, 2016

Magdalena Sońta

Page 10: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

8.

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Piknik, 2015

Piotr Szczur

Page 11: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

9.

akwarela, papier, 20 x 20, sygn. na odwrocie

Zoom No.45

Katarzyna Zawierucha

Page 12: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

10.

akryl, papier, płyta, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Chicken, 2017

Nickita Tsoy

Page 13: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

11.

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

bez tytułu, 2017

Jarosław Radel

Page 14: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

12.

rzeźba upcyclingowa, 45 x 17 x 1 cm, sygn. na podstawie

Aktor, 2017

Michał Wawrzyniak

Page 15: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

13.

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Adam

Maciej Hoppe

Page 16: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

14.

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Oblivion 4

Tobiasz Kenio

Page 17: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

15.

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Sekrety tancerki

Edyta Mądzelewska

Page 18: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

16.

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na boku płótna

13, 2016

Karolina Nowak

Page 19: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

17.

olej, płótno, 22 x 27 cm, sygn. na boku płótna

20, 2016

Karolina Nowak

Page 20: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

18.

mezzotinta, papier, 1/30, 70 x 100 cm, sygn. u dołu

Perpetuum mobile LXXX, 2015

Tomasz Winiarski

Page 21: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

19.

aluminium, marmur, wys. 28 cm, sygn. na boku rzeźby

Ecce Homo II, 2018

Sylwia Caban

Page 22: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

20.

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Odcień czerwieni..., 2018

Alicja Kappa

Page 23: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

21.

olej, spray, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Jacek M., 2012

Konrad Trzeszczkowski

Page 24: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

22.

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Bez tytułu, 2015

Paweł Tymcio

Page 25: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

23.

olej, kolaż, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Freedommmmmmmmmmmm !!!!

Piotr Szwabe

Page 26: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

24.

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cień

Katarzyna Kuciel

Page 27: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

25.

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

nr 563

Małgorzata Jastrzębska

Page 28: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

26.

olej, płótno, 52 x 63 cm, sygn. na odwrocie

Nimfy, 2017

Marta Marszałł

Page 29: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

27.

akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Oko, 2015

Anna Sołtysiak

Page 30: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

28.

sucha igła, papier, odbitka 9x14 cm, papier 20x15cm 1/10, sygn. u dołu

Small True Stories 3, 2016

Marcin Dybowski

Page 31: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

29.

Small True Stories 5, 2016

Marcin Dybowski

Page 32: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

30.

olej, kolaż, płótno, 100 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Depersonalizacja

Magdalena Daniec

Page 33: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

31.

ceramika, muszla, 16,5x10,5x10 cm, 17x8x9,5 cm, 12x9x8,5 cm

Krabiki, 2017

Aneta Śliwa

Page 34: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

32.

olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Niebieski, żółty, czerwony, 2012

Noemi Staniszewska

Page 35: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

33.

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

402713N934438E, 2012

Kuba Janyst

Page 36: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

34.

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Funia, 2018

Mariusz Ołowski

Page 37: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

35.

technika własna, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Fragment 499

Stanisław Tomalak

Page 38: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

36.

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na bocznej krawędzi obrazu

Pożegnanie

Jacek Sikora

Page 39: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

37.

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Zajezdnia

Zbigniew Olszewski

Page 40: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

38.

cienklopis, brystol, 25 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Las, 2016

Radosław Kurzeja

Page 41: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

39.

marker akrylowy, płótno, śr. 50 cm, sygn. na odwrocie

Moon

Flos

Page 42: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

40.

akryl, płótno, 46 x 38 cm, sygn. na odwrocie

Mój pies, 2017

Olga Pelipas

Page 43: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

41.

akryl, złoty szlagmetal, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Wieczorny spokój, 2017

Luiza Los-Pławszewska

Page 44: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

42.

Jak piórko, 2014

Monika Dałek

Page 45: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

43.

akryl, deska, 72,5 x 53,5 cm, sygn. na odwrocie

Ulica w mieście, 2016

Julian Król

Page 46: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

44.

akwarela, papier, w świetle oprawy: 39 x 49 cm, rama: 52,5 x 70,5 cm, sygn. na odwrocie

Plaża, 2012

Anna Król

Page 47: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

45.

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Granice abstrakcji, 2016

Bartłomiej Kulpa

Page 48: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

46.

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Ruby Sunset/Rubinowy Zachód Słońca, 2015

Paweł Kociniak

Page 49: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

47.

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

XX, z serii obrazów Lanych, 2017

Jagoda Kaczmarczyk - Chudzik

Page 50: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

48.

technika mieszana, płyta, 25,2 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Winter, 2013

Marcin Dembowski

Page 51: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

49.

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

bez tytułu, 2017

Anna Witek

Page 52: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

50.

olej, szlagmetal, płótno, 160 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Poruszenie, 2017

Piotr Trusik

Page 53: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

51.

bez tytułu, 2016

Piotr Trusik

Page 54: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

52.

plakat wykonany techniką sitodruku, 100 x 70 cm, edycja 200 szt.

Freedom, 2014

Stanisław Gajewski

Page 55: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

53.

akryl, płótno, 2 x 13 x 13 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż morski, dyptyk

Katarzyna Kordyasz

Page 56: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

54.

Pejzaż morski, dyptyk

Katarzyna Kordyasz

Page 57: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

55.

technika mieszana, płótno, 70 x 80 cm, sygn. l.d.

Tigri, 2018

Ewelina Kołakowska

Page 58: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

56.

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Bez tytułu, 2015

Wiktoria Mańkowska

Page 59: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

57.

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Zerwany balonik, 2015

Ewa Najdenow

Page 60: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

58.

olej, płótno, 50 x 70, sygn. l.d.

Żółte drzwi

Agata Ruman

Page 61: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

59.

olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Zabiorę Cie ze sobą

Marta Konieczny

Page 62: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

60.

brąz, granit, wys. 20 cm, sygn. na podstawie

Człowiek, 2013

Waldemar Mazurek

Page 63: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

61.

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.

Sky, 2016

Arkadiusz Jankowski

Page 64: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

62.

Sztuka latania, 2017

Justyna Neyman

Page 65: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

63.

linoryt, papier, odcisk płyty: 8 x 8 cm, 2/5, sygn. u dołu

Identity IV, 2016

Anna Dybowska

Page 66: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

64.

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

bez tytułu

Wiola Bańka

Page 67: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

65.

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Taki dzień II

Marlena Rakoczy

Page 68: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

66.

tempera, papier oprawiony w czarne passpartou, wymiary 100 cm x 70 cm, sygn. na odwrocie

Dziewczyna z niebieską szyją, 2000

Małgorzata Korenkiewicz

Page 69: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

67.

olej, płótno, 3 x 15 x 15 cm, sygn. na odwrocie

Nad naszym niebem

Marcin Pińkowski

Page 70: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

68.

pastel olejna, akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Horoskop, z cyklu ślady 3, 2014

Izabela Kostiukow

Page 71: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

69.

bez tytułu, 2016

Judyta Krawczyk

Page 72: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

70.

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Niepokój, 2016

Izabela Olszyna

Page 73: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

71.

Kwiat, 2017

Natalia Bochyńska

Page 74: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

72.

Dłużew (1), 2015

Rafał Moroz

Page 75: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

75

cena wywoławcza: 100 zł.

73.

Dłużew (2), 2015

Rafał Moroz

Page 76: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

74.

akryl, papier, 31 x 43,5 cm, w oprawie ok. 56 x 43 cm, sygn u dołu.

Obrazy senne

Maria Michoń

Page 77: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

75.

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Kilka niebieskich słów, 2014

Anita Zofia Siuda

Page 78: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

76.

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

C Y 20, 2018

Hanna Rozpara

Page 79: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

77.

olej, płótno, 40 x 30 cm

Entropia białego smoka / WSTYD, 2017

Nikodem Baiser

Page 80: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

78.

sitodruk, papier, 9/16, 51 x 35,8 cm, sygn. na odwrocie

Zając, 2016

Agnieszka Kożuchowska

Page 81: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

cena wywoławcza: 100 zł.

79.

sitodruk, papier, 2/27, 51 x 72 cm, sygn. p.d.

Sad Salomona, 2017

Paweł Tajer

Page 82: AUKCJA CHARYTATYWNA - Pragaleriapragaleria.pl/wp-content/uploads/2018/01/katalog_aukcja...Aneta Śliwa 34 o˜aw 100 32. olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie Niebieski, żółty,

826161

Indeks prac /autor - strona/

Alicja Kappa 37

Aneta liwa 10

Artur Kardamasz 46

Bartosz MIcha Hoppe Sadowski 26

Beata Skiewicz 54

Damian Kwiatkowski 57

Daniel Biaows 25

Ewelina Koakowska 12

Filip Warzecha 4

Hanna Rozpara 16

Ignacy Oboz 50

Ilona Fory 55

Izabela Kostiukow 58

Izabela Odak 29

Izabela Wolska 19

Jagoda Dziewanowska 11

Jakub Godziszewski 28

Jakub Niewdana 15

Jakub Robowski 48

Jakub Syrkowski 38

Joanna Misztal 23

Joanna Pókonik 32

Jonasz Koperkiewicz 52

Judyta Krawczyk 8

Katarzyna Kombor 7

Katarzyna Kordyasz 45

Katarzyna rodowska-Nowakowska 20

Krzysztof Pitka 22

Maciej Ciela 44

Magdalena Karwowska 33

Magdalena Kobierecka 56

Magdalena Serwin 34

Magorzata Sokoowska 42

Marcelina Amelia 39

Marcin Dybowski 30

Mariola wigulska 41

Mariusz Dydo 27

Marta Marsza 9

Micha Mroczka 60

Micha Wawrzyniak 6

MilionerBoy 14

Mirella Stern 18

Monika Daek 35

Monika Misztal 31

Monika Sikora 36

Niebieski Robi Kreski 49

Noemi Staniszewska 21

Oskar Gorzkiewicz 17

Pawe Dbrowski 43

Pawe Porada 59

Pawe Tymcio 24

Piotr Trusik 47

Robert Krlak 51

Sabina Maria Grzyb 13

Szymon Kurpiewski 53

Tomasz Witkowski 40

Urszula Kozieł 5

okładka: fragment obrazu Katarzyny Kombor Rudimentum IIV okładka: fragment obrazu Marty Marszałł Drifting Into The Abstractokładka przód: fragment obrazu Magdaleny Daniec, “Depersonalizacja”

Agata Ruman 60

Agata Żychlińska 6

Agnieszka Kożuchowska 80

Alicja Kappa 22

Aneta Śliwa 33

Anita Zofia Siuda 77

Anna Dybowska 65

Anna Król 46

Anna Sołtysiak 29

Anna Witek 51

Arkadiusz Jankowski 63

Bartłomiej Kulpa 47

Dariusz Franciszek Różyc 3

Edyta Mądzelewska 17

Ewa Najdenow 59

Ewelina Kołakowska 57

Flos 41

Hanna Rozpara 78

Izabela Kostiukow 70

Izabela Olszyna 72

Jacek Sikora 38

Jagoda Kaczmarczyk - Chudzik 49

Jakub Niewdana 4

Jarosław Radel 13

Judyta Krawczyk 71

Julian Król 45

Justyna Neyman 64

Karolina Nowak 18

Karolina Nowak 19

Katarzyna Kordyasz 55

Katarzyna Kordyasz 56

Katarzyna Kuciel 26

Katarzyna Zawierucha 11

Konrad Trzeszczkowski 23

Kuba Janyst 35

Luiza Los-Pławszewska 43

Maciej Hoppe 15

Magdalena Daniec 32

Magdalena Sońta 8

Magdalena Sońta 9

Małgorzata Jastrzębska 27

Małgorzata Korenkiewicz 68

Marcin Dembowski 50

Marcin Dybowski 30

Marcin Dybowski 31

Marcin Pińkowski 69

Maria Michoń 76

Mariola Świgulska 5

Mariusz Ołowski 36

Marlena Rakoczy 67

Marta Konieczny 61

Marta Marszałł 28

Michał Wawrzyniak 14

Monika Dałek 44

Natalia Bochyńska 73

Nickita Tsoy 12

Nikodem Baiser 79

Noemi Staniszewska 34

Olga Pelipas 42

Paweł Dąbrowski 7

Paweł Kociniak 48

Paweł Tajer 81

Paweł Tymcio 24

Piotr Szczur 10

Piotr Szwabe 25

Piotr Trusik 52

Piotr Trusik 53

Radosław Kurzeja 40

Rafał Moroz 74

Rafał Moroz 75

Stanisław Gajewski 54

Stanisław Tomalak 37

Sylwia Caban 21

Tobiasz Kenio 16

Tomasz Winiarski 20

Waldemar Mazurek 62

Wiktoria Mańkowska 58

Wiola Bańka 66

Zbigniew Olszewski 39